VivaVideo Pro Apk İndir – Son Sürüm Apk

VivaVideo Pro Apk İndir – Son Sürüm Apk
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher QuVideo Inc Video Editor & Video Maker App
Yayıncı QuVideo Inc Video Editor & Video Maker App
Tür Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Boyut 7mb
Versiyon 6.0.5-6600053
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 7, 2022
MOD Bilgisi premium
Android Android Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
4.9 ( 349 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

VivaVideo Pro Apk İndir, değişik platformlarda yayınlamak için videolar oluşturmanıza ve muhtelif araçlarla en çok kalitede 4K elde etmenize imkan elde eden bir uygulamadır. Videonun içeriğini kolayca düzenleyebilir ve izleyicilerin ilgisini çekeceğini düşündüğünüz öğeler ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda, uygulamada özgürce kullanabileceğiniz görsel-işitsel öğeler bulunur ve ana kareler benzer biçimde gelişmiş düzen özellikleri, sizin için etkisi altına alan videolar sunmanın anahtarı olacaktır.

Etkileyici bir video kurmak istediğinizde, yaratıcılığınızı özgür bırakmanıza destek olduğundan VivaVideo Pro Apk muhtelif özelliklerden istifade etmek fazlaca önemlidir. Kullanılabilir birçok kaynakla video içeriğini düzenleyebilir ve içeriğine daha bariz ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda, kişiye hususi efektler, herhangi bir kullanıcının kaçırmayı göze alamayacağı bir tafsilat düzeyine ulaşır. Dolayısıyla bu, kullanmayı denemeniz ihtiyaç duyulan mükemmel bir vasıta olarak kabul edilebilir.


VivaVideo Pro Apk İndir

Bu nedenle, yüksek kaliteli videolar elde etmek için kullanmayı denemeniz ihtiyaç duyulan mükemmel bir vasıta olarak görülebilir. VivaVideo Pro İndir da dahil olmak suretiyle herhangi bir video düzen uygulamasının haiz olduğu ilk özellik, videoları tamamen makul bir halde kesip birleştirebilmenizdir. Uygulamanın özelliği değişik katmanlarda çalıştırılır ve videonun vakit çizelgesinde kırpılacak konumu özgürce seçebilirsiniz. Aynı zamanda videonun hızı yada payı benzer biçimde birtakım faktörleri de ayarlamanız icap ettiğini düşünüyorsanız bunu yapabilirsiniz.

İçerik tamamlandıktan sonrasında videoya coşku verici öğeler eklemeye geleceksiniz. VivaVideo Pro Apk İndir birçok adamın seveceği bir sonraki özelliği, videolara tamamen rahatça benzersiz öğeler eklemektir. Videonuzun rengini değişik filtrelerle kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca alıntılar yada başlıklar makale tipleri, renkler, biçimler ve daha fazlasıyla kolayca eklenebilir ve özelleştirilebilir. Videonun içeriğini benzersiz kılmak ve seyircileri etkilemek için muhtelif çıkartmalar kullanılabilir.

Hoş Geldiniz VivaVideo 9.0 ! Yeni Düzenleme Stiliyle Tanışın!

VivaVideo Pro Apk İndir – Güçlü Video Düzenleyici ve Video Yapma Programı. Kolaylıkla videolar oluşturmak için en iyi Slayt Yapma Programı ve HD video birlestirme programi, Tiktok/YouTube/Instagram için video düzenleme. Amatörler her zaman ve her yerde basit ve sezgisel klipleri kesip birleştirebilirken, profesyoneller güçlü üst düzey düzenleme işlevleriyle sınırsız düzenleme keyfi yaşayabilir.

Tüm video düzenleme özellikleriyle en iyi Video Düzenleyici ve Video Slayt Yapma Programı: video düzenleme, video yapma, video kırpma, video birleştirme, slayt yapma, video müzik ekleme, videoya metin ekleme, vb. Viva Video Düzenleyici ile videolara kolayca video müzik ekleme, geçiş efektli video düzenleme vb. Fotoğraflar ve müzikli videolar oluşturmak ve düzenlemek için VivaVideo’yu indirin, YouTube’da paylaşın, Tik Tok, Instagram!

Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik
– Fotoğraflar, klipler ve en güncel müziklerle video yapın.
– Şarkı ve şarkı sözleri ile ücretsiz tik tok video yapımcısı. Modaya uygun kısa videolar yapmak için VivaVideo kullanın.
– Kolayca yüksek kaliteli ÜCRETSİZ müzik ile resimlerden videolar yapın. Geçişler ve efektler ile profesyonel müzik slayt yapma programı.

Video düzenleme uygulaması & Video yapma programı
– Videoları kesin ve düzenleyin, video montaj yapma, videoyu müzikle birleştir. Bedava video düzenleme uygulaması & video birlestirme programi.
– Birçok video düzenleme efekti: geçiş efektli, videoları hızlandırır, videoları yavaşlatır. Profesyonel yavaş hareket / hızlı video düzenleyici ve video edit programları.

Video müzik ekleme
– Videoya ücretsiz özellikli müzik ekleyin, videoya ses efektleri ekleyin. Müzik ile ücretsiz edit programları.
– Videoya ses ekleyin, kendi sesinizi kaydedin ve kendi özel videolarınızı oluşturun.
– Müzik sesini videoya mükemmel şekilde uyacak şekilde ayarlayın.

Video birlestirme programi
– VivaVideo süper hızlı video birleştirme yazılımıdır, basit arayüzü ile kullanımı kolaydır.
– Farklı klipleri tek bir parçaya karıştırmanıza yardımcı olacak kolay ve güvenilir video birleştirme programı. En İyi video birlestirme programi muzikli.

Video efekt yapma programı
– Ücretsiz profesyonel video yapma programı: aksaklık video efektleri ekleyin, müzikli yavaş / hızlı çekimde videolar yapın.
– Çeşitli fantastik video filtreleri ve efektleri: videoya film tarzı filtreler ekleyin, efektler ve filtrelerle kolay video düzenleme. Müzikli slayt yapma programı.

Slayt Yapma programı muzikli
– İnanılmaz bir yerleşik yavaş çekim video editörü ile en hızlı video düzenleme programı.
– Kolayca YouTube Vlog’ları, Instagram hikayeleri, TikTok videoları ve daha fazlasını oluşturun. HD Video edit programları ve montaj programi.

Fotoğraf slayt yapma programı
– Etiketler, temalar, filtreler, kolaj, Selfie ve müzik gibi çeşitli malzemeleri.
– Viva Video Düzenleyici ile videolara kolayca video müzik ekleme, geçiş efektli video düzenleme vb.

Dışa aktarın ve paylaşın
– Videoyu / filmi 720p, Full HD 1080p ve 4K olarak dışa aktarın.
– Özel videolar oluşturun ve indirin, YouTube’da paylaşın, Tik Tok, Instagram!

VivaVideo ücretsiz bir slayt yapma programı uygulaması ve müzikli fotoğraf video duzenleyici. Ayrıca YouTube, Instagram, Tik Tok için kullanımı kolay bir slayt yapımcısı ve video yapma programı. Viva video editörünü kullanarak kendi vlog veya komik videonuzu oluşturun. VivaVideo ile kolayca video kırpabilir, video birleştirebilir, müzikle video düzenleyebilir, youtube için video düzenleyebilir, videoya etiket ekleyebilir, videoya metin ekleyebilir, şarkı ile resimlerden video yapabilirsiniz vb. Geçiş ve müzik ile video düzenlemek için VivaVideo’yu indirin!

Instagram: @vivavideoapp Hesabındaki Resimleri
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UClZaBwh71otUX1M0xcxnLvQ

Neler yeni ?

9.2.0 Sürümü mevcut!
1.[Ana Kare] tamamen başlatıldı. Ana iz ve resim içinde resim gibi tüm parçalar, ekran sürükleme, döndürme, saydamlık ve diğer işlemlerin ana kare dönüşümünü destekler.
2.[Maske] çevrimiçi: ayna, dikdörtgen, daire vb.
3.[PIP-Cut] işlevi, daha sorunsuz bir düzenleme deneyimi için PIP'nin küresel serbest yakınlaştırma, döndürme ve hareketini destekler.


Hemen indir (7mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.