Torque Drift Apk İndir – Sınırsız Para Sürümü İndir

Torque Drift Apk İndir – Sınırsız Para Sürümü İndir
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Grease Monkey Games Pty Ltd
Yayıncı Grease Monkey Games Pty Ltd
Tür Yarış
Boyut 12mb
Versiyon 2.13.0
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 12, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Yarış
4.2 ( 922 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Torque Drift Apk İndir, oyuncuların değişik parkurlarda ve modlarda drift becerilerini sergileyebilecekleri bir yarış oyunudur. Her mod sürüklenme çevresinde rotatif ve oyuncular için zorluklar sunar. Aynı zamanda birçok düzen ile becerilerinizi artıracak ve özellikleri destekleyerek hatalardan kaçınacaksınız. Böylece oyundaki hedefleri fethetmek ve birçok etkisinde bırakan otomobile ulaşmak için bir yolculuğa çıkacaksınız. Torque Drift‘te oyuncular benzersiz yarış seviyelerine çıkacaklar, sadece bu, süratli bir biçimde zirveye ulaşarak rakibi yenmeye çalışmakla alakalı değil.

Daha kısaca otomobilinizi test edip olası olduğunca oldukca noktayı drift oluşturmaya çalışacaksınız ve uzun bir parkuru tamamlamak uzun vakit alacak şu sebeple devamlı drift yapmanız gerekiyor. Bu oyun aynı zamanda, doğru bir biçimde sürmeleri ve sürüklenmeleri gerektiğinde oyuncudan otomobil test becerileri gerektirir.


Torque Drift Apk İndir

Diğer yarış oyunlarında olduğu benzer biçimde otomobilinizin temel bölümlerine nazaran ayrılmış butonlar ile iki elinizle otomobilinizi test edeceksiniz. Elbette drifte alışmanız birazcık vakit alacak şu sebeple hareket halindeki bir arabayı test etmenizi ve devamlı drift yapmanızı gerektirecek. Ek olarak, çarpışmaları önlemek için çevreleyen öğelere dikkat etmeli ve çarpanı çoğaltmak için beyaz yada sarı vurgular elde etmelisiniz.

Torque Drift Apk İndir oyuncular etrafınızda parkurda drift meydana getiren birçok oyun modu bulacak ve tek başınıza yada öteki oyuncularla oynamayı tercih edebilirsiniz. Kendi başınıza bir parkuru tamamlayabilir ve drifti doğru bir biçimde gerçekleştirirken etkisinde bırakan bir skor elde etmeye çalışabilirsiniz. Ayrıca, yol boyunca, vakit arasında size daha yüksek bir puan kazandıran beyaz ve sarı bir nokta olacaktır. Arabanızı oluşturun, arabanızın boyasını özelleştirin, sponsorlar bulun ve bir DRİFT KRALI olmak için gerçekçi ÇEVRİMİÇİ TANDEM MÜSABAKALARDA dünya çapında yarışın!

Neler yeni ?

En yeni profesyonel otomobil eki Lincoln Whiddett’in MX-5 “Nokidn” ile güncelleme 2.13.0 için tam gaz gidiyoruz! Sonunda tork sürüklenmesi garajına katılmak 90'ların mutlak bir ikonu – Mazda na Miata! Maymunların FD Atlanta için yolda bulunmasını sağlayan Formula Drift'e çok teşekkür ederim, sonraki Durak: FD Orlando!


Hemen indir (12mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.