Tennis Clash: 3D Sports Apk İndir – Güncel Sürüm Versiyon

Tennis Clash: 3D Sports Apk İndir – Güncel Sürüm Versiyon
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Wildlife Studios
Yayıncı Wildlife Studios
Tür Spor
Boyut 19mb
Versiyon 3.15.0
Total installs 50,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 19, 2022
MOD Bilgisi Clash: D Sports Full
Android Android Spor
4.0 ( 151 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Tennis Clash: 3D Sports Apk İndir, herkese arkadaşlarını dostane tenis maçlarına davet etme konusunda canlandırıcı bir deneyim sunmak için spor temalı gündelik oyun tarzını kullanır. Oyundaki en etkileyici nokta, oyuncuların arkadaşlarıyla başa çıkmak için profesyonel eylemler gerçekleştirmeleri için esnek kontrol mekanizmasıdır. Birçok yeni genişletme oyun içi mod, oynanış ve daha fazlası yenilikçidir ve herkes sanal olarak oynasa bile sporu daha popüler hale getirir.

Kontrol sistemi sorunsuzdur ve yüksek kaliteli çekimler yaparken oyuncu etkileşimini en aza indirmek için birçok gelişmiş öğe içerir. Kontrol etmek için yalnızca bir parmaklarını kullanmaları ve aynı zamanda faullerden veya puanlardan kaçınmak için bir dizi eylemi gerçekleştirmeleri ve oyunun temposunu kademeli olarak artırmaları gerekir.


Tennis Clash: 3D Sports Apk İndir

Oyun ayrıca gelecekte daha fazla yeni tenis tekniği sunacak ve oyun birçok yöne gidebildiği için kontrolü daha zengin ve daha heyecanlı hale getirecek. Tennis Clash: 3D Sports Apk İndir oynanışı, oyunculara her maçta veya kariyerleri boyunca getirdiği rahatlama ve samimiyeti vurgular. Her şey eğlence unsuru etrafında döner ve oyuncuları tenis temaları için sonsuz heyecan ve tazeliğe daldırmak için birçok başka genişleme ile birlikte gelir. Gelecekteki pek çok genişleme, tamamen oyuncunun ilerlemesine dayanır ve oyundaki ilerleme hızı ve eğlenceyi, herkesin ruh halini tekmelemek için önemli ölçüde iyileştirir.

Oyuncunun karakterlerden hala yeterli heyecanı yoksa, mevcut ekipmanı değiştirmek de yararlıdır ve rakibe göre daha fazla avantajı olacaktır. Ekipman koleksiyonu tamamen rastgeledir, ancak oyuncular, zanaatkarlık veya yükseltme için sabit bir gelir kaynağı oluşturmak için aksesuarları birbirleriyle takas edebilir. Tenisle ilgili tüm öğeler, gerçek hayattaki prototiplere dayanmaktadır ve oyuncunun koleksiyon hissini daha da yoğun hale getirir. Spor oyunları hayranı mısın? O hâlde hepimizin beklediği mobildeki en iyi tenis deneyimi burada!

Tennis Clash: 3D Sports Apk İndir, müthiş 3B grafiklere ve sezgisel kontrollere (sayı yapmak için kaydırman yeterli) sahip çevrimiçi, çok oyunculu bir tenis oyunudur.

Basit kontrollerine rağmen oldukça rekabetçi bir oyundur! Üst seviye oyun mekanikleri derin, heyecan vericidir ve ustalaşması oldukça zordur.

Oyununu daha da geliştirmek için en iyi Tennis Clash: 3D Sports Apk oyuncusu olmak üzere Facebook arkadaşlarını ve kulüp üyelerini davet ederek alıştırma yapabilir ve en iyi stratejileri tartışabilirsin!

Tennis Clash özellikleri:
– Öğrenmesi kolay ancak ustalaşması zor sezgisel kontroller.
– Dünyanın her yerinde yüksek ödüllü arenalar: New York, Rome, Paris ve daha fazlası!
– Becerilerini geliştirmek için 10 özel karakterin ve 54 özel öğenin hepsini topla ve yükselt.
– Eğlenceli, gerçek zamanlı maçlarda arkadaşlarınla oyna ve onlarla etkileşime geç.
– Binlerce başka oyuncuyla tanışmak, ilerlemeni hızlandırmak ve özel yarışmalar düzenlemek için bir Kulübe katıl.
– Becerilerini en iyilere karşı sınamak için özel turnuvalara gir!

Neler yeni ?


Son yamamız yayınlandı!
- Reklam izleme sorunları çözüldü
- Diğer küçük hatalar düzeltildi


Hemen indir (19mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Daha fazlaWildlife Studios

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.