TCG Card Shop Tycoon Simulator Apk İndir – Kilitler Açık Sürümü

TCG Card Shop Tycoon Simulator Apk İndir – Kilitler Açık Sürümü
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Sia Ding Shen
Yayıncı Sia Ding Shen
Tür Simülasyon
Boyut 119.62 MB
Versiyon 170
Total installs 100,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 7, 2022
MOD Bilgisi : 1.43 sürüm güncelleme modifikasyonuReklamdan muafiyet ödüllendirilir, bir reklam ödülü kullandıktan sonra kilidini açabilirsiniz: Otomatik yenileme mağaza yöneticisi【Fark etme】:1. Bu tur bilimsel İnternet gerektirir ve sıradan ağlar kolayca düşecektir.2. Bu oyun Google'ın üç parçalı setini gerektirir. Cep telefonunda Google yoksa, kart öğreticisi (hoparlörden satılan ışık sayısının öğreticisi), cep telefonunda Google'ın üç parçalı netizeni yoktur.Lütfen Betta.com oyun kutusunda "Google Installer 6.0" veya "Go Google Installer"ı deneyin!
Android Android Simülasyon
4.5 ( 338 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

TCG Card Shop Tycoon Simulator Apk İndir Hiç iş veya kart işlemleri yaptınız mı? Öyleyse, TCG Card Shop Tycoon Simulator İndir, kendi işinizi keşfetmeniz ve yaratmanız için çok ilginç olacak. Bu eğlenceli bir simülasyon oyunudur, oyuncular birçok farklı araçta kart işlemleri yapacak ve daha fazla kar elde etmek için satın alabileceksiniz. Bir çok kişiye transfer olduktan sonra en görkemli işletmeyi açmaya yetecek kadar kartınız olur.

Dünyanın en zengin sahibi ve en destansı işletmesi olun. Oyuncunun ana görevi, TCG Card Shop Tycoon Simulator Apk kampanyasına girmek ve önemli zorluklar gerçekleştirmektir. Oyuncuların liderin seviyesini göstermesi ve en sağlam iş zincirini kurması gerekir. Rolünüz, şirket için büyük kartlar toplamak ve büyük yola çıkmak için aracı olmak.


TCG Card Shop Tycoon Simulator Apk İndir

Oyun, yeteneklerinizi en etkili şekilde geliştirmenize yardımcı olacak en önemli önerilerden bazılarını verecektir. Oyuncuların işlerini kurtarmaları ve en sağlıklı iş yoluna girmeleri gerekiyor. İlk olarak, ticaret faaliyetlerine hizmet etmek için en büyük mağazalardan oluşan bir sistem oluşturmanız gerekir. Tamamlandığında, ticaret köyünde güçlü bir dayanak oluşturmak için bir ithalat-ihracat zincirini genişletme yolunu da düşünmelisiniz.

Ayrıca bu ticaret kartlarını ihtiyacı olanlara satmanız ve kar etmeniz gerekiyor. TCG Card Shop Tycoon Simulator Apk İndir, para kazandığınız ve kart dükkanı kralı işinizi kurduğunuz bir ticaret kartı dükkanı simülatörü oyunudur. Kart deponuzu yükseltin ve kart koleksiyoncusu olarak nadir kartları toplayın! Küçük bir kart dükkanıyla başlayın ve süper ticari kart işine genişleyin. Koleksiyon kartı paketleri satın alın, zengin bir iş adamı olmak için ticaret kartları satın.

💰 KAYNAK & SAT
İlk ticaret kartı paketinizi satın alın ve bu boş iş adamı simülatör oyununda satın. Stok yapmak, kart paketini yükseltmek ve işinizi büyütmek için paranızı yönetin! İmparatorluğunuzu kurmak ve küçük dükkanınızı dünyanın en büyüklerinden birine dönüştürmek için önemli yönetim kararları alın!

🏬 KART DÜKKANINIZI OLUŞTURUN
Temel raflarla başlayın ve gurur duyacağınız bir kart dükkanı oluşturun. Sayaçlar, raflar sipariş edin, mağaza adları oluşturun, malzemelerinizi yeniden stoklayın, kart toplayın ve daha fazlasını yapın! Bu mağaza simülatörü oyunlarında mağazanızı yükseltin ve daha fazla kart paketi stoklayın!

👨 MÜŞTERİLERİNİZE HİZMET VERİN
Boşta oynama ve dokunma oyunlarını seviyorsanız, bu sıradan kart dükkanı yönetimi oyununun keyfine varacaksınız. Daha fazla müşteriye hizmet vermek ve kart paketleri satarak daha fazla gelir elde etmek için müşteri düğmesine daha hızlı dokunun. Satılan her 1000 paket için canavar kartları açıp kart koleksiyonunuza ekleme hakkınız var! Bir kart tüccarı olun ve bu koleksiyon oyunlarında tüm nadir kartları toplayın.

🎯 HEDEFLER
Daha fazla ödül kazanmak için TCG mağaza simülatörü hedeflerini ve başarılarını kontrol edin. Yeniden stoklama seviyeleri ve raf kilidinin açılmasından kart toplama zorluklarına ve raf yükseltmelerine kadar, bu eğlenceli zorluklar, kralı toplama oyunumuzu daha da eğlenceli hale getirecek! TCG Card Shop Tycoon Simulator Apk İndir

📲 ÖZELLİKLER
– ticaret kartı dükkanı simülatörü oyunu
– gündelik ve kolay kart koleksiyonları
– harika animasyonlar ve 3D grafikler
– mağaza inşa et, yükselt ve yönet
– TCG gibi tüm ticaret kartlarını toplayın
– daha fazla müşteriye hizmet vermek için hızlı dokunun
– kart dükkanı işinizi genişletin
– yükseltme satın almak için özel kart oyunu mağazası

Şimdi en eğlenceli tycoon kart dükkanı simülatör oyunlarından birini oynama zamanı!
👉 Idle Card Shop Tycoon Simulator’ı ÜCRETSİZ İndirin!


SIA DING SHEN TARAFINDAN
Idle Card Shop Tycoon Game, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan MegaBots Battle Arena ve Dragon Merge Master’ı zaten yaratan tanınmış bir oyun geliştiricisi olan Sia Ding Shen tarafından yaratılmıştır.

Bu oyunu oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

İLETİŞİM:
Bu ticari kart dükkanı simülatör oyunuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bunları opneongame@gmail.com adresine gönderin. O zamana kadar, 2022’nin en heyecan verici mağaza simülatörü oyunlarından birinde kart mağazası yöneticisi ve kart toplayıcı rolünü oynamanın tadını çıkarın.

DESTEK:

Support

Neler yeni ?

-Artık otomatik yönetici ile her öğe için raf doldurma yüzdesini ayarlayabilirsiniz-Önce etkinleştirmeden otomatik satın alma/stok düzenleme işlevi eklendi-Paketi açarken kartları tek tek görüntülemek için işlev eklendi-Kartları görüntülerken küçük animasyon eklendi


Hemen indir ( 119.62 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.