Tank Physics Mobile Vol.2

Tank Physics Mobile Vol.2
Uygulama Adı Tank Physics Mobile Vol.2 Tank Physics Mobile Vol.2 is the most famous version in the Tank Physics Mobile Vol.2 series of publisher Chobi Software
Yayıncı Chobi Software
Tür Simülasyon
Boyut 72.23 MB
Versiyon 1.2
Total installs 100,000
Güncelleme Tarihi Mart 27, 2022
MOD Bilgisi Reklam kazanç ödüllerini değiştirin.
Android Android Simülasyon
4.2 ( 61 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Tank Physics Mobile Apk İndir Araba sürmek yada otomobil kullanmak esasen tanıdık bir oyundur, sadece bir tank sürmeyi denediniz mi? Tank, ancak orduda ve askeri savaşlarda mevcud bir araçtır, bu yüzden bırakın tank kullanmayı bırakın, reel hayatta tank görmek bile zor. Ama artık Tank Physics Mobile apk‘da tanklarla keyifli bir edinim yaşayabilirsiniz. 3D grafikler oyundaki her sahneyi ve tankı daha canlı hale getiriyor.

Tanklar düzgüsel araçlar şeklinde tekerlekler üstünde hareket etmezler. Bir cenk aracı olduğundan en sıkıntılı arazide hareket etmesi gerekiyor, bundan dolayı lastik lastikler buna dayanamıyor. Takılı oldukca sayıda demir tekerleğe ek olarak, Tank Physics Mobile Apk İndir tankın çevresinde tekerlekleri korumak ve her türlü arazide davranmak için bir zincir vardır. Dokunma işlemiyle, oyuncu bereketli bir biçimde emek vermesi için arabayı test eder.


Tank Physics Mobile Apk İndir

Oyunun başındaki bir eğitim, tankı iyi mi test edeceğiniz mevzusunda kafanızın daha azca karışmasına destek olacaktır. Belki de en malum tank türü zamanı belgesellerde ismi geçen basit, lacivert topa sahip, toplu tanktır. Tank Physics Mobile indir oyuncular oldukca sayıda havalı otomobil içeren destansı bir tank setini keşfedebilir. Ayrıca, tanklar ve her tank türünün özellikleri ile alakalı ek malumat edinirsiniz. Yeni tankların kilidini açmak için mevcut seviyedeki mücadeleyi tamamlamanız ve yeni seviyenin kilidini açmanız gerekir.

Tanklar her vakit kayalarla dolu engebeli arazide çalışır. Her düzen için size yeni bir arazi türü tanıtılacak. Oyuncunun lüzumlu alana gitmek için ayrılmış bir tarihi vardır ve bu, her seviyeyi açmak için sizin görevinizdir. Oyundaki araziler, kullanıldığı askeri ortamın reel anlayışına dayalı olarak tasarlanmıştır.

Daha fazla Tank Parçası ister misiniz?
“Tank Fiziği Mobil” 2. cildi burada!
(Not.)
– Bu bir savaş oyunu değil.
– Sistem Gereksinimleri >> Snapdragon 665 veya üstü.

Bir mobil cihazda tank paletlerinin gerçek zamanlı fizik simülasyonunun geliştirilmesini başardık.
Yalnızca yüksek performanslı bir masaüstü bilgisayarda mümkündü, ancak artık orta sınıf bir SoC’ye sahip mobil cihazlarda artık mümkün.
Tüm palet parçaları, süspansiyonlar ve tekerlekler bir fizik motoru tarafından desteklenmektedir.
Çeşitli tankların gerçekçi hareketinin tadını çıkarın. Tank Physics Mobile Apk İndir
[Çalıştırılabilir Tanklar]
panter-G
Jagdpanther
hetzer
Carro Armato M13
(Gelecek güncellemelerde daha fazla tank eklenecektir)


Hemen indir ( 72.23 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tank Physics Mobile Vol.2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.