Roller Ball 5

Roller Ball 5
Uygulama Adı Roller Ball 5 Roller Ball 5 is the most famous version in the Roller Ball 5 series of publisher DaoZu Studio
Yayıncı DaoZu Studio
Tür Bulmaca
Boyut 60.04 MB
Versiyon 1.1.6
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 21, 2022
MOD Bilgisi Çok miktarda altın
Android Android Bulmaca
4.5 ( 768 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Roller Ball 5 Apk İndir, size mükemmel eğlence anları sunan renkli grafikler ve animasyonlar içeren bir bulmaca oyunudur. Yol süresince altınları ve yıldızları toplamalı ve yolunuza çıkan canavarlardan kaçınmalısınız. Güçlü patronlarla savaşın ve bir kafeste kapana kısılmış arkadaşınızı kurtarın. Görünümlerin ve öteki benzersiz özelliklerin kilidini açmak için büyük bonuslar toplayacaksınız. İlk oynamaya başladığınızda bu oyunu kolay görünebilir sadece bölümleri geçtikten sonrasında benzersiz özellikleri sebebiyle bu oyuna bağımlı olacaksınız.

Roller Ball 5 apk sempatik bir yüz ifadesine haiz kırmızı bir topu test edeceksiniz. Tehlikeli yerlerden geçmek için topu sola, sağa döndürmek yada yukarı zıplamak için eylemler gerçekleştireceksiniz. Topun tehlikeli engellerin önünde zıplamasını önlemek için aşağı oku kullanacak ve lüzumlu sayıda altın star alacaksınız. Ayrıca yolunuzu kapatan canavarlara kendi yeteneklerinizle saldırmalı ve onların fena planını yok etmelisiniz. Bir sonraki seviyeye geçebilmek için büyülü kapıyı bulmak için topu hareket ettirmelisiniz.


Roller Ball 5 Apk İndir

Oyunculara coşku verici maceralar yaşatmak için giderek daha zor seviyelerde zorlanacaksınız. Yolunuzu engellemiş olan düşmanlar, sıkıntılı arazide durmaksızın hareket eden çok kötü canavarlar yada keskin testerelerdir. Bununla birlikte, herhangi bir zamanda yada uçuruma düşmenizi bekleyen tehlikeli diken tuzakları vardır. Bu bir bulmaca Roller Ball 5 İndir oyunudur, bu nedenle bu canavarlardan ve engellerden kaçınmanın bir yolunu bulmalısın.

Geçebilmek için, sistemi boşlamak ve yolculuğunuza geçinmek ve rolü tamamlamak için çevredeki nesnelerden yararlanarak geçiş yapmalısınız. Görev ancak büyülü kapıya gitmek değil, bununla beraber topu yüksekten yada sağa sola zıplamak için test ederek değişik pozisyonlarda altınları yada yıldızları toplamanız gerekiyor. Bir canavarı her öldürdüğünüzde, bir sürü altın da kazanabilirsiniz. Yukarıdaki göreve Roller Ball 5 Apk İndir ayrıca canavarların kilitlediği demir kafesten ekip arkadaşlarınızı da kurtarmanız gerekiyor.

Zeki ve elastiki becerileriniz ile yolunuza çıkan can alıcıları yendikten sonrasında, demir kafesi yok etmek için tehlikeli engellerle hain yollardan geçmelisiniz. Takım arkadaşlarınızı kurtardıktan sonrasında, ikiniz bir sonraki seviyeye geçmek için büyülü kapıya geçeceksiniz. Acele edin, sevdiğiniz macera topu, mavi top oyunu, Bouncing Ball: Red Adventure’ın son sürümü ile geri döndü. Bu patlama macera Roller Ball 5 İndir topunda topla kırmızı zıplayan topa liderlik edin. Şimdiye kadarki en iyi top oyununu oynayın!

Zıplayan top oyununda, oyuncular topu yuvarlamalı, yolundaki kötü engellerden kaçınmak için yumuşak hareket etmelidir. Bu zıplayan top oyununu oynadığınızda, göreviniz yalnızca top top Roller Ball 5 Apk İndir yuvarlamak değil, engellerden kaçınmaya yardımcı olmak değil, aynı zamanda maceranıza devam etmek için tüm sarı yıldızları toplamaktır.

Bounce Ball 5: Roller Adventure nasıl oynanır?
Topu yuvarlamak için sağ ve sol ok tuşlarını kullanın
Topa atlamak için yukarı ok tuşunu kullanın
Tehlikeli engellerin önünde zıplayan topu durdurmak için aşağı ok tuşunu kullanın.
Topu yuvarlarken yeterli sayıda sarı yıldız alın
Bir sonraki seviyeye geçerek topu topa yönlendirmek için sihirli kapıyı bulun
Kutuları arpa ile toplamayı unutmayın
Gittikçe daha zor ama ilginç seviyelerde kendinize meydan okuyun.

Bounce Ball 5’in Özellikleri: Jump Ball Adventure:
100+ seviye topu yuvarlamak için
Güzel renkli grafikler
Savaşmak için çeşitli kötü canavarlar: SpitShooter, Örümcekler, Çivili Kaktüsler
Basit ama bağımlılık yapan oyun
Macera dolu inanılmaz seviyelerle fizik tabanlı platform.
Optimize boyutu ile pürüzsüz ve mümkün olan en iyi grafikler.
Daha benzersiz seviyeler, patron dövüşleri, zorluklar ve eğlence için bizi izlemeye devam edin!
Fizik tabanlı benzersiz ve zorlu platform seviyeleri.
Eşsiz engeller, düşmanlar ve dinamik ve fizik temel öğesi.
Tüm ekran boyutlarıyla uyumludur (tablet, telefon).
Sezgisel dokunmatik düğme kontrolleri.

Bu top macerasına girmek için Bounce Ball 5: Bounce Ball Adventure’ı hemen indirin! Zıplayan topta ne kadar iyisin? Tüm harika yuvarlanan top zorluklarını keşfetmek için top macerasına başlayalım!

Neler yeni ?

- Performans geliştirme.


Hemen indir ( 60.04 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Roller Ball 5 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.