Retouch Remove Objects Editor Apk İndir – Kilitler Açık Sürümü

Retouch Remove Objects Editor Apk İndir – Kilitler Açık Sürümü
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher VideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc
Yayıncı VideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 63.14 MB
Versiyon 2.1.2.2
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 10, 2022
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Fotoğrafçılık
4.6 ( 301 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Retouch Remove Objects Editor Apk İndir, istenmeyen herhangi bir nesneyi otomatik nesne kaldırıcı ile resimden kaldırmak için bir fotoğraf silgisi kaldırma uygulamasıdır. Fotoğraflarınızdan nesneleri kaldırmanıza, görüntülerden metin veya logoyu temizlemenize ve fotoğraflarınıza rötuş yapmanıza yardımcı olur. Bu sadece mükemmel bir fotoğraf editörü değil, aynı zamanda fotoğraflar için bir silgi aracıdır.

Retouch apk un temel özellikleri:
Nesneleri kaldır – Yalnızca parmağınızın ucunu kullanarak istenmeyen içerikleri veya nesneleri fotoğraflarınızdan kolayca kaldırmanıza olanak tanıyan fotoğraf düzenleyicilerinden biri. İstenmeyen kişileri kaldırın. İstenmeyen etiketi veya metni silin, başlığı silin.


Retouch Remove Objects Editor Apk İndir

Arka planı değiştir – Otomatik seçim aracıyla görüntüyü otomatik olarak kesin ve başka bir görüntüye veya arka plana yapıştırın. Galeriden istediğiniz herhangi bir arka planı seçin ve fotoğraf arka planını değiştirin.

Resmi yapıştırın – Tam olarak istediğiniz kısımları kesip kullanarak fotoğrafları kopyalayın. Kesilmiş fotoğrafları galerinizden herhangi bir arka plana yapıştırın. Kendinizi ünlü mekanlara veya ünlü kişilerle fotoğraflara ekleyin.

Resmi klonla – Eğlenceli bir klon efekti oluşturmak için fotoğraflara kişilerin birden çok kopyasını yapıştırın. Kendinizi fotoğrafa kolay ve hızlı bir şekilde klonlayın. Dilediğiniz gibi gerçek fotoğraf klonu veya yaratıcı fotoğraf oluşturun.

Leke giderici – Fotoğraf düzenleme rötuş özelliklerine sahip yüz leke giderici ile yüzdeki lekeleri kolayca düzeltin. Lekeler Akne, sivilce, kırışıklık, koyu halkalar, koyu lekelerin çıkarılması çok kolaydır, sadece üzerine dokunun ve sihri görün. Retouch Remove Objects Editor Apk İndir

Resmi düzenle – Fotoğrafı herhangi bir boyuta kırpın. Fotoğraflarınızı güzelleştirmek için güzel efektler ve filtreler uygulayın. Filtreler, yazı tipleri ve çıkartmalar içeren fotoğraf editörü. Pozlama, kontrast, vurgular, gölgeler, ışık, doygunluk, sıcaklık, renk tonu. Fotoğraflarınızı sosyal platform için sığdırın ve sınırlayın. Başyapıtınızı hızlı bir şekilde albüme kaydetme ve sosyal medyada kolay paylaşma.

Retouch ile, herhangi bir istenmeyen içeriği veya arka planı işaretleyebilir, ardından tek dokunuşla fotoğraflarınızdan kaldırabilirsiniz! Bu fotoğraf düzenleyicide fotoğraftan herhangi bir şeyi kaldırmak için bu uygulamayı kullanın. Bir fotoğraf düzenleyicinin fotoğraf rötuşu için sahip olabileceği tüm araçlara ve işlevlere sahiptir.

başlayalım~
Sadece fotoğraflarınızı yükleyin ve Retouch un sihrini göstermesine izin verin!

Sorumluluk Reddi:
– Sahiplerin telif haklarına saygı duyuyoruz.
– Lütfen bu Uygulamayı kullanmadan önce sahiplerinin iznini aldığınızı onaylayın.
– Bu Uygulama sadece kişisel çalışma kullanımınız içindir. Lütfen ticari amaçlarla kullanmayınız.
– Yetkisiz eylemlerinizden kaynaklanan herhangi bir fikri mülkiyet ihlalinden sorumlu değiliz.

Neler yeni ?

Hey, çocuklar,Bu güncelleme ile:Size aşağıdaki işlevleri sağlıyoruz-Bulanık fotoğrafları daha net hale getirmek için fotoğrafları geliştirin-Fotoğrafları bulanıklaştırma, manzarayı bulanıklaştırma ve insanları öne çıkarmaDüzenlemenin keyfini çıkarmanıza izin verin!


Hemen indir ( 63.14 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.