RelicWarrior3D

RelicWarrior3D
Uygulama Adı RelicWarrior3D RelicWarrior3D is the most famous version in the RelicWarrior3D series of publisher Liang Haocheng
Yayıncı Liang Haocheng
Tür Rol Oyunu
Boyut 111.33 MB
Versiyon 7.0
Total installs 10,000
Güncelleme Tarihi Mart 24, 2022
MOD Bilgisi 7.0 Güncelleme Modifikasyonu: Yeterince altını düşürmeden kullanın.【Fark etme】:1. Bu oyun ağa bağlanmalıdır ve MOD deneyim içindir. Bir başlık varsa, lütfen dikkatli bir şekilde indirin.2, bu oyunun uyumluluğu var, kırmızı pirinç Note7Pro ve zafer 9X pro test oyunları normal çalışıyor, bazı modeller geri dönebilir, lütfen dikkatli indirin.
Android Android Rol Oyunu
( 955 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

RelicWarrior3D Apk İndir Karanlık çöktü ve yeni dünya yeniden yıkıldı. Kasabadan uzakta olan erkek ve kız kardeşler şeytan tarafından avlandı. Kabustan uyandıktan sonra, küçük kız kardeşi şeytanın adamları tarafından götürülmüştü.
Oyun Unity motoru ile yeni yapılmıştır. Roller isteğe bağlı savaşçılar ve sihirbazlardır! Çeşitli aksesuarlar, daha fazla özellik ekleyin!

RelicWarrior3D Apk İndir

Yılın klasiklerini, parlak büyüyü hatırlayın! Tutkunuzu yeniden alevlendirin! . Birinci sınıf vuruş hissi.
Sahneleri yükseltmek için belirli bir NPC bulmaya gerek yok, doğrudan sırt çantasındaki seviyeyi yükseltebilirsin. Becerilere sahip bir silah, sürekli saldırılardan sonra silahın becerilerini serbest bırakacaktır. RelicWarrior3D Apk 
Tabii ki, oyunun güzel olduğunu düşünüyorsanız veya herhangi bir öneriniz veya sorunuz varsa, yorum yapabilirsiniz!

Neler yeni ?

Bu güncelleme artık 6.6 sürümünün altındaki arşiv verilerini desteklememektedir! Sunucuda verileriniz varsa, lütfen benimle iletişime geçin! Yeni sürüm, eski sürümden veri aktarımını desteklemiyor!1. Savaşçıların yeni becerileri var!2. Mage, Guardian Soul ve Poison Flame'i ekledi!3. Okçular, çağrılan canavar becerilerini ekledi!4. Tüm meslekler tarafından kullanılabilen yeni bir "Çağırma Klonu" eşyası eklendi.5. Yeni "Kalima" haritasının bir kopyası!


Hemen indir ( 111.33 MB)

Artık indirmeye hazırsınız RelicWarrior3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.