Punch Bob Apk İndir – Full Kilitler Açık

Punch Bob Apk İndir – Full Kilitler Açık
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher CASUAL AZUR GAMES
Yayıncı CASUAL AZUR GAMES
Tür Bulmaca
Boyut 15mb
Versiyon 1.0.53
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 15, 2022
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Bulmaca
4.2 ( 844 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Punch Bob Apk İndir, konsepti arkadaşça olan ve oyuncunun sadece bir karakteri kontrol etmesi ve birçok farklı aksiyon sekansı gerçekleştirmesi gereken eğlenceli bir macera oyunudur. Pek çok ilginç unsur, herkesin deneyimini teşvik etmek için ortamdaki küçük değişiklikler veya değişikliklerle birlikte mükemmel oyun ile iç içe geçecek.

Her şeyden önce, oyunun içine yerleştirilmiş fizik sistemi de gerçekçi ve hassastır ve herkesin mükemmel seviyeleri tamamlamak için eylemleri birbirine bağlama yeteneğini teşvik etmeye yardımcı olur. Punch Bob Apk oynanışı basittir ve oyuncuları türde yeni şık bulmacalar yapma konusunda heyecanlandırmak için eğlence ve yaratıcılığa odaklanmıştır.


Punch Bob Apk İndir

Ayrıca karakterle uygun şekilde etkileşime girmeli ve tüm engelleri veya daha fazlasını aşmak için her harekette mükemmel yollar inşa etmelidirler. Zamanla, seviyelerin karmaşıklığı artacak ve herkese çeşitli yöntemlerle bulmacaları tamamlaması için yeni fikirler verecektir. Dostça oynanışın yanı sıra, eşlik eden fizik sistemi de oyuncunun zekasını her şeyi tam olarak kullanma konusunda teşvik etmek için hassas ve gerçekçi.

Çevreyle veya engellerle birçok şekilde etkileşime girebilirler ve fizik, bir dizi dalgalı etki yaratmada önemli bir rol oynar. Bu aynı zamanda, heyecan verici etkileşimler veya daha fazlası olduğunda eğlence ve mizah sağlarken, gelecekte daha zorlu mücadelelerde sürekli olarak yeni olasılıklar açacaktır.

Mavi köşede 225 kiloluk bir dev, Punch Bob Apk İndir!

Pek kahraman gibi görünmeyebilir, birkaç kilo fazlası olabilir, köşesinde dikilmekten başka bir şey yapmıyor olabilir, nefesi çabuk kesiliyor olabilir, olabilir de olabilir… Ama o koca gövdesinin içinde gerçek bir savaşçının kalbini taşıyor!

Peki silahı ne diye mi soruyorsun? Hayır, Bob’un tetiklerle, mermilerle işi olmaz. Onun silaha ihtiyacı yok. Dünyanın en güçlü adamına silah ne gerek! Onu karşısında gören rakip zaten kalpten gitmezse de eli ayağı tutulur, korkudan zırlamaya başlar. Bob rakibe hamle yapmayagörsün, o saniye düvüş bitmiş demektir!

Punch Bob zeka ve güreş oyunlarının bir karışımı. Hedefin, ekranda parmağını kullanarak tüm rakiplerini tuş etmek. Ama tuzaklara da dikkat etmelisin! Haydi bakalım, iyi bir maç olsun!

Bu ağır siklet bulmaca oyununu neden seveceksin:

– Fiziğe dayalı eğlenceli oynanış
– Yüzlerce zorlu mantık oyunu
– Orijinal dövüş mekaniği
– Güreşçin için harika kostümler
– Muhteşem bonus seviyeler

Tüm bulmacaları ilk denemende çözebilir misin? Beyin güçlerini etkinleştir ve Bob ile epik bir maceraya atıl!

Punch Bob Apk İndir hemen indir ve çılgın bir bulmaca oyununun keyfini çıkar! Sayısız zorlu mantık bulmacası da çok yakında geliyor!

========================
AZUR GAMES TOPLULUĞU:
========================
Facebook: https://www.facebook.com/AzurGamesOfficial
Instagram: https://www.instagram.com/azur_games
YouTube: https://www.youtube.com/AzurInteractiveGames


Hemen indir (15mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.