Pixel Combat: Zombies Strike Apk İndir – Sınırsız Para Güncel

Pixel Combat: Zombies Strike Apk İndir – Sınırsız Para Güncel
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher GS Games Studio
Yayıncı GS Games Studio
Tür Aksiyon
Boyut 20mb
Versiyon 4.1.13
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 20, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Aksiyon
4.4 ( 453 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Pixel Combat: Zombies Strike Apk İndir sürekli olarak canlı saldırılar ve agresif zombi canavarları ortaya çıkıyor. Elbette oyuncular bu şehirdeki birinci sınıf silah oyunlarına boğulacaklar. Zombiler saldırgandır ve şehre sert bir şekilde saldırdıklarında garip davranışlar gösterirler. Ve şimdi bu mutlu topraklarda yaptıklarının bedelini ödeyecekler. Bu oyunda etkili kişi siz olacaksınız; Bu iğrençliği ortaya çıkarmak için ayağa kalk. Hepsiyle savaşmak için her silahı kullanın.

Şehirdeki insanlar barış içinde yaşar ve kendilerine harika bir hayat yaratırlar. Zaman makinesinin bozulması ise kötü zombileri beklenmedik bir şekilde şehre geri getirdi. İnsanlar, tanık oldukları hasar ve ilerleme karşısında tamamen şaşkına döndüler. Daha doğrusu şehir, mücadelede yer alacak kadar yetenekli ve cesur bir lidere umutsuzca ihtiyaç duyuyor. Pixel Combat: Zombies Strike Apk 


Pixel Combat: Zombies Strike Apk İndir

Onlar zamanla çoğalan unsurlardır, bu yüzden onlarla başa çıkmak için güçleri harekete geçirmemiz gerekiyor. Bu yaşayan hayaletlerin onları öldürmenin tek bir yolu var: saldırmak için silah kullanmak. Kana susamışlar ve bize sonuna kadar saldırmak için tüm aşağılık yollara meydan okuyorlar. Ancak Pixel Combat: Zombies Strike Apk İndir savaşa katılabilmek için tüm silahları, destek ekipmanlarını ve güçlü güçleri hazırladık. Şimdi tüm güçleri, şehirdeki tüm insanları sizinle savaşmak için seferber etmemiz gerekiyor.

Oyun, her kişiye, insanların bu güçlü dalgaya dayanabilmesi için sürekli bombardıman yapabilen modern bir silah sağlayacak. Takım çalışması, Pixel Combat: Zombies Strike Apk İndir tarih yazan harika kurallardan biridir. Halkın silahlarını kullanma yeteneği, ordunun gücünü oluşturmak için coşkuyla yönlendirmeniz gerekir. Savunmayı, zombilerin çetesiyle gizlenen evin içinde tutuyorsun. Hayatta kalmanız, zaman makinesi kurmanız ve tüm insanları kurtarmanız gerekiyor!

Oyunun benzersiz özellikleri var. Bariyer kapıları, çok sayıda sır ve çok sayıda silah seçimi , alışılmadık piksel zombilerle savaşmanıza izin verir. Bir zaman makinesinin hayatta kalması ve inşası için kendi tabanınızı elde edeceksiniz. Senin görevin insanlığın kurtuluşu.

Çeşitli 3B konumlardan geçmek kolay bir test olmaz. Başarılı olmak için süslü silahlar kullanın. Her seviyedeki gizli odaları aramayı unutmayın . Kolay bir iş olmayacak, ama alınan ödüller seni harika bir savaşçı yapacak!

Pixel Combat: Zombies Shooter’ı vurun ve gerçekten harika duygular elde edin!

Her zaman uyanık ol. Zayıf ve yarı ölüler arasında, benzersiz yeteneklere sahip canavarlar var. Seni saniyeler içinde parçalara ayırmaya hazırlar.

Oyun özellikleri:

– Kapalı alanlarda kübik birinci şahıs nişancı.
– Piksel tarzında çok çeşitli 3B Konumlar.
– Özel yeteneklere sahip birçok sıradışı patronla hayatta kalma ve savaş.
– Silahların büyük bir cephaneliği (bıçak, balta, tabanca, tüfek, av tüfeği, makineli tüfek, bir alev makinesi, bir minigun ve daha fazlası).
– Hareket halindeyken oynayabileceğiniz cep sürümü.
– Kraliyet savaşının atmosferini yaratan birçok 3D Efekt.
– El sanatları silahları ve mühimmat.
– Black Ops Zombie Mode’un piksel versiyonu.
– Minecraft’ta olduğu gibi karakterler ve tasarım.

Oyun sizi kayıtsız bırakmayacak.

Nişancı oyunu Pixel Combat: Zombies Strike. Zombilerin saldırısı altında sığınakta hayatta kal!

İnsanlığı kurtarın!

Neler yeni ?

Bu güncellemede yeni bir özellik yok - tüm çabalar hata düzeltmeleri ve teknik iyileştirmeler için harcandı.


Hemen indir (20mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.