PC Creator Apk İndir – Sınırsız Para Ve Özgürce Alışveriş

PC Creator Apk İndir – Sınırsız Para Ve Özgürce Alışveriş
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher UltraAndre
Yayıncı UltraAndre
Tür Simülasyon
Boyut 184.32 MB
Versiyon 5.6.0
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 5, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para Ve Özgürce Alışveriş
Android Android Simülasyon
4.3 ( 287 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

PC Creator Apk İndir, kendinizi ücretsiz olarak bir PC oluşturucu olarak denediğiniz bir simülatör kralı oyunudur!
Müşterilerin siparişlerini çeşitli gereksinimlerle yerine getirmeniz gerekir: bir bilgisayarı sıfırdan birleştirmek, popüler işletim sistemlerini kurmak, bir bilgisayarı yükseltmek, farklı programlar yüklemek, öğeleri düzeltmek, gerçek oyunlar oynamak, kripto madenciliği yapmak, viral olmak ve çok daha fazlası için. bu heyecan verici iş simülatöründe yapabilirsiniz. PC Creator Apk İndir

Ayrıca, kripto para madenciliği yapmak için boşta tycoon’da olduğu gibi madencilik çiftliğinizi oluşturmak ve kendi bilgisayar mağazanızı kurmak için özel bir fırsatınız var, bu da bizim boş tycoon’umuzu diğer sim’lerden farklı kılıyor. Tycoon’umuzdaki canlı grafiklerle Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin madenciliği yapın.


PC Creator Apk İndir

Kullanıcı dostu arayüz
Oyun kurulumumuzun birçok farklı işlevi vardır, boş oyundan keyif almanızı sağlamak için tüm tycoon oyun süreçlerini yönetmek için şık, modern ve rahat bir arayüz geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaptık:
★ animasyonlu kontroller
★ faydalı araç ipuçları PC Creator Apk İndir
★ düğmelerin kullanıcı dostu ve sade konumlandırılması
★ parçaların muhteşem simgeleri
★ her etkinlik için yeni tasarımlar ve öğeler

Yukarıda bahsedilenlerin hepsini PC Creator tycoon oyununun sanal dünyasında görebilir ve işinizi başlatabilirsiniz!

PC’nizi sıfırdan oluşturun
İş simülatörümüzde hayalinizdeki bilgisayarı kurabilirsiniz. Mağazada bir anakart, işlemci, ekran kartı ve diğer parçaları seçip satın alabilirsiniz. Ardından işletim sistemini, sürücüleri, favori programları ve oyunları kurmak üzeresiniz. Ve tüm bunları akıllı telefonunuzdaki tek boş iş adamı oyununda yapabilirsiniz.

Geniş aksesuar seçeneği
Oyunda pek çok modern ve ünlü PC parçası var: anakartlar, işlemciler, ekran kartları (PS express vb.), her zevke uygun güç üniteleri, CPU, GPU, RAM. Ayrıca, bu parçaları en üst seviyeye kadar overclock edebilir ve üretkenliklerinin keyfini daha da fazla çıkarabilir ve profesyonel bir bilgisayar montajcısı ve madenci olabilirsiniz. PC Creator Apk İndir

Hizmet ve stüdyo merkezinizi nasıl iyileştirebilirsiniz?
Müşterilerin siparişlerini tamamlayarak deneyim puanlarını ve sanal paraları alırsınız. Kazanılan para ile servis merkeziniz için yeni bir oda satın alabilirsiniz. Ayrıca, ekipmanı daha güçlü ve modern olanla değiştirme fırsatı var. Boşta veya simülatörde ilerlemeyi her zaman olduğu gibi görürsünüz.

Bilgisayarınızı nasıl iyileştireceğinizi öğrenin
Sim’imizi oynarken, parçaları daha iyileriyle değiştirirken veya onarırken kişisel bilgisayarları nasıl onaracağınızı öğreneceksiniz. Buna ek olarak, PC’nizin tüm parçalarının diğer parçalarla uyumlu olmadığını fark edeceksiniz. Simülatörümüz, bilgisayarınızdan oyuncular, mağazalar veya bireysel siparişler için en iyi şekilde yararlanmanız durumunda ayrıntıları nasıl doğru seçeceğinizi size öğretecektir. PC kurma oyununun gelmesi durumunda, bilgisayarınızda PC parça seçici gibi görünüyor. Oyun inşa etme ve iş simülatöründe profesyonel becerilerinizi geliştirmek için farklı inşaat setleri yapmanız gerekecek!

Popüler işletim sistemlerini yükleme fırsatı
PC Creator Apk İndir size popüler işletim sanal sistemlerini kurma fırsatı verir: Linux, macOS, Windows. Kurulum süreci gerçekçiliğe çok yakındır, bu nedenle farklı işletim sistemlerinin nasıl kurulacağını veya düzeltileceğini öğrenmek için iyi bir zaman. Sadece boşta tycoon oynayarak gerçekten faydalı şeyler öğrenebilirsiniz.

Programların simülasyonu
Çeşitli programları, oyunları kurabileceğiniz ve oyundan çıkmadan test edebileceğiniz yerleşik bir PC simülatörü vardır. En sevdiğiniz oyunları telefonunuzda oynamak için daha iyi ne olabilir? Bu sadece bir iş oyunundan daha fazlası.

Topluluk
İşler yolunda gitmiyor mu? Oyuncuların bilgi ve deneyimlerini paylaştığı ve sadece farklı konularda birbirleriyle iletişim kurduğu discord’daki oyunun resmi sohbetinde tavsiye isteyin. Atıl yerimizde yarışmalar ve promosyonlar yapılmaktadır. Onlara hoş bir şekilde şaşıracaksınız çünkü topluluğumuzun görevi simülatör oyunlarını daha iyi hale getirmektir! Ve bu arada! PC’nizi 3D olarak birleştirmeyi denemek istiyorsanız – PC Creator’ın PRO sürümüne hoş geldiniz!

Neler yeni ?

OPTİMİZASYON GÜNCELLEMESİ- Sabit büyük RAM kullanımı- Sahnelerin uzun süre yüklenmesi düzeltildi- Sabit ANR'ler- Bazı kilitlenme durumları düzeltildi- Bazı ek kullanıcı doğrulama yöntemleri kaldırıldı


Hemen indir ( 184.32 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.