Noteshelf – Notes, Annotations Apk İndir – Full Paket

Noteshelf – Notes, Annotations Apk İndir – Full Paket
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Fluid Touch
Yayıncı Fluid Touch
Tür Verimlilik
Boyut 112.98 MB
Versiyon 4.28
Total installs 100,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 4, 2022
MOD Bilgisi Ful Paket
Android Android Verimlilik
3.3 ( 424 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Noteshelf – Notes, Annotations Apk İndir ~ Kore, Meksika’da 1 Numara (Ücretli Verimlilik Kategorisi)
~ ABD, Kanada, Almanya’da 2. (Ücretli Verimlilik Kategorisi)
~ Birleşik Krallık, Avustralya’da 3. (Ücretli Verimlilik Kategorisi)
~ Google Play’de Öne Çıkanlar

Noteshelf – Notes, Annotations Apk İndir

“Düşüncelerinizin Noteshelf ile akmasına izin verin. Noteshelf, nasıl not alacağınız konusunda size daha fazla seçenek sunar. İster S Pen kullanmayı ister yazmayı tercih edin, öğrenirken veya oluştururken doğal hissettiren akıcı not alma özelliği.”
– Samsung


Noteshelf, en popüler not alma iOS uygulamalarından biridir ve Android için Noteshelf – Notes, Annotations Apk İndir büyük bir heyecanla getiriyoruz. Tek bir yerde güzel el yazısı notlar oluşturabilir, kontrol listeleri oluşturabilir, PDF’lere açıklama ekleyebilir ve belgeleri yazabilirsiniz.

✍️ Akıcı El Yazısı
Noteshelf ile tam olarak doğru hissettiren el yazısını deneyimleyin. Bir not defterine kalemle yazmak kadar akıcı ve akıcı. Farklı boyutlarda bir dizi kalem ve fosforlu kalem arasından seçim yapın. Kendinize ait notlar oluşturmak için renkler, şekiller ve resimlerle oynayın. En iyi ders notlarınızı veya toplantı notlarınızı almak artık hem renkli hem de eğlenceli! Noteshelf size yazma rahatlığını da getiriyor. Birçok stil ve biçimlendirme seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz.

🖊️ Kalem
Güzel el yazısı notlar almak için çeşitli prob uçlarını destekliyoruz. Kalem ve not defteri kullanmayı bir daha asla kaçırmayacaksınız! Samsung Galaxy Note cihazlarında, S-kalem düğmesiyle hızlı silme seçeneğini de destekliyoruz.

📝 PDF’lere Açıklama Ekleyin, Resimlere Yazın Noteshelf – Notes, Annotations Apk İndir
PDF ek açıklamaları ve işaretlemesi hiç olmadığı kadar kolay! Kullanışlı biçimlendirme araçlarımızla vurgulamak, altını çizmek veya işaretlemek için PDF’leri veya görüntüleri Noteshelf’e aktarın. Okul notlarını, not kağıtlarını düzenleyebilir, formları doldurabilir ve belgeleri imzalayabilirsiniz!

🔍 El Yazısı Notları/ OCR’yi Ara ve Dönüştür
El yazısı notlarınızı arayabilir ve hatta el yazısını metne dönüştürebilirsiniz. 65 farklı dilde el yazısı tanıma sağlıyoruz.

🎙️ Sesli Notlar Kaydedin
Not alırken ses kaydedin, böylece okulda veya işte önemli hiçbir şeyi kaçırmazsınız. El yazısı notlar alırken bile istediğiniz kadar kayıt ekleyin ve istediğiniz zaman oynatın. Ders notları alırken öğrenciler tarafından sevildi! Noteshelf – Notes, Annotations Apk İndir

💾 Evernote Otomatik Yayınlama
Notlarınızı Evernote’ta otomatik olarak yayınlayın ve onlara hemen her yerden erişin.

🎁 Noteshelf Club’a Özel
Güzel notlarınızla birlikte kullanabileceğiniz 100’lerce güzel hazırlanmış kağıt şablonu ve defter kapağı. Noteshelf Club’a kaydolduğunuzda bunları ücretsiz edinin!
Sınıf notları, toplantı notları, yapılacaklar listeleri, alışveriş listeleri, kişisel sağlık izleyicileri, dergiler ve çok daha fazlası için kağıt şablonlar bulun!

➕ BAZI DAHA ÖZELLİKLER
– Artık çok çeşitli Android akıllı telefonları da destekliyoruz.
– Kareler, daireler veya üçgenler, kolaylıkla mükemmel geometrik şekiller çizmek için otomatik şekiller kullanın.
– Google Drive ve Dropbox’a otomatik yedekleme. Noteshelf – Notes, Annotations Apk İndir
– Notlarınızı e-posta, Google Drive, Dropbox ve desteklenen diğer bulut hizmetleri üzerinden iş arkadaşlarınızla, arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.
– Kişisel ve iş notlarınızı ayrı tutun. Kolayca düzenlemek için not defterlerini gruplara veya kategorilere sürükleyip bırakın.
– Noteshelf’te yer imleri oluşturun. Notlarınızı daha iyi organize etmek için yer imlerinizi adlandırabilir veya renklendirebilirsiniz!

Devam edin, uygulamayı deneyin ve el yazısıyla yazılmış harika notlar almaya başlayın!

Noteshelf’i not almada daha iyi hale getirmek için bize katılın. Sürekli desteğiniz ve geri bildiriminizle size Android’de de en iyi not alma deneyimini yaşatacağız. Sizden haber almak isteriz—bize notehelf(at)fluidtouch.biz adresinden yazın!

“Noteshelf—Dijital Not Alma, Basitleştirilmiş!”

Neler yeni ?

Grup adları artık kapak başlığının altında görülebilir.Küçük hata düzeltmeleri ve kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri.~ Noteshelf- Dijital Not Alma, Basitleştirilmiş! ~


Hemen indir ( 112.98 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.