My Town: Farm Animal Apk İndir – Full Sürüm

My Town: Farm Animal Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher My Town Games Ltd
Yayıncı My Town Games Ltd
Tür Eğitici
Boyut 59.83 MB
Versiyon 7.00.02
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 23, 2022
MOD Bilgisi Tüm Kilitler Açık
Android Android Eğitici
4.3 ( 782 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

My Town: Farm Animal Apk İndir, çiftlik hayatı temasını ve onun sonsuz barışını vurguladığı için My Town serisine dikkat çekici bir giriştir. Oyuncular artık herkes olabilir veya bu yerdeki sakin yaşamı keşfederek harika bir çiftlik kurabilir ve beklentilerini karşılayabilir. Ayrıca, yerel komşular arkadaş canlısıdır ve oyuncuların yeni hayatlarında en iyi deneyimi yaşamaları için birçok sürprizi vardır. Çiftlik Hayvanı, oyuncuların çiftlik hayatı boyunca sevimli karakterlere eşlik ederken sonsuz eğlenceye kapılmaları için birçok etkileyici özelliğe sahiptir.

Bu, her şeyle etkileşime geçmeyi ve şehir hayatının koşuşturmacasından uzakta iyi bir başlangıç ​​yapmak için ilk temelleri oluşturmaya başlamayı içerir. Bu arada oyuncu, çiftliğin istikrarlı bir şekilde çalışmaya başlayabilmesi için temel temelle ilgili birçok şeyi sürekli olarak inşa etmelidir. My Town: Farm Animal Apk, oyuncuların kişisel zevklerine göre keşfetmeleri için her zaman huzurlu ve rahatlatıcı aktivitelerle doludur.


My Town: Farm Animal Apk İndir

Sabit bir gelir kaynağı için çiftlik hayvanlarının bakımı da dahil olmak üzere daha fazla ağaç veya mahsul dikmek gibi her eylemin çiftlik için farklı sonuçları vardır. Gelecekte, oyuncunun çiftliği genişlediğinde, çiftliği çeşitlendirmek için büyüyebilir veya daha eğlenceli şeyler yetiştirebilirler. My Town: Farm Animal Apk, tarlalara veya hayvancılığa odaklanmanın yanı sıra, yararlı işlerin yanı sıra arkadaş canlısı komşuları da tanıtacak. Hepsinin oyuncuyla ilişkilerinde her zaman yeni bir potansiyel açmak için kapsamlı bir etkileşimi var, bu da herkesin ilerlemesi için daha fazla sürpriz olacak.

Her komşuyla olan yakınlığına bağlı olarak, oyuncular kendi çiftliklerinde olmayan özel ve ayrıcalıklı işleri yapmaya başlayabilirler. Hayvanları besleyin, Yumurtaları toplayın, Arı yetiştirin ve tarlaları hasat edin. My Town: Farm Animal Apk bölgede eğlenmeniz için gerekli her şeyi içerir. Tüm yeni karakterler ile, Çiftlik Evinde ve Tarlalarda oynayın, ahırdaki farklı işleri keşfedin ve çiftçi pazarına uğrayın.

ÖZELLİKLER
– Çiftlikte vakit geçirebileceğiniz 6 farklı mekan.
– My Town koleksiyonunuza ekleyeceğiniz yeni karakterler.
– Ne yaparsanız yapın, durumu koruyun, geri döndüğünüzde ilk ayarlarınız aynı kalsın.
– Yeni kıyafetler, Yeni yiyecekler, Huysuz bir kedi, ve etkileşime girebileceğiniz bir sürü eğlenceli öğe.
– Sonsuz oynanabilirlik seçeneği ve son derece uzun oyun süresi.
– Topladığınız çiftlik ürünlerinden yeni öğeler üreten Karıştır ve Eşleştir (Mix N Match) makinesi.
– Çoklu dokunma özelliği – Aynı ekranda başkasıyla birlikte oynayabilirsiniz.

* BAĞLANTILI OYUNLAR NE DEMEKTİR?
Bağlantılı oyunlar, öğeleri ve karakterleri küçük mekanlardan oluşturulan tek bir büyük oyuncak ev oyunuymuş gibi oyunlar arasında sorunsuz bir şekilde taşımanıza olanak tanır. Cadının çiftliğe hızlı bir ziyarette bulunmasını ister misiniz? Yaşlı çiftçiyi My Town : Ev oyunundaki evinize getirmeye ne dersiniz?

ÖNERİLEN YAŞ GRUBU
4-12 yaşındaki çocuklar: My Town oyunları ebeveynler oda dışındayken bile güvenle oynanabilir. Küçük çocuklar ebeveynleri ile oynamanın keyfini çıkarırken, büyük çocuklar tek başlarına veya yeni çoklu dokunma özelliğimiz kullanarak arkadaşlarıyla oynayabilir!

Neler yeni ?

Bazı hataları ve aksaklıkları düzelttik.


Hemen indir ( 59.83 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.