Mutiny: Pirate Survival RPG

Mutiny: Pirate Survival RPG
Uygulama Adı Mutiny: Pirate Survival RPG Mutiny: Pirate Survival RPG is the most famous version in the Mutiny: Pirate Survival RPG series of publisher Helio Games
Yayıncı Helio Games
Tür Adventure
Boyut 372.28 MB
Versiyon 0.33.2
Total installs n/a
Güncelleme Tarihi 2022-06-16
MOD Bilgisi Her Şey Ücretsiz
Android Android Adventure
4,3 ( 738 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Mutiny Pirate Survival Apk İndir Gerçek bir rol oynayan okyanus macerasının zorluklarından kurtulun ve Karayipler’deki en korkulan korsan olun! Eşyalarını topla ve küçük ekibine liderlik ederek bu ölümcül hayatta kalma macerasını bir maceraya çevir! Destansı okyanus ücretsiz rol yapma oyununda hayatta kalın: Mutiny – Pirate RPG apk indir!

• Geminizi inşa edin ve yükseltin
• El işi kaynakları
• Heyecan verici görevler üstlenin
• Korsan ekibinizi yönetin
• Lanetli Ada’da hayatta kalın
• Denemeler tapınağının bir savaşçısı olun
• Barınağınızı nadir kaynaklarla güçlendirin
• Diğer oyuncuları yağmalayın


OYUN ÖZELLİKLERİ
Müstahkem bir ada barınağı inşa et
Bu ada macerasında, vahşi doğada savaşmak ve hazinelerinizi ve yaşamlarınızı korumak için kalenizi inşa etmek zorundasınız. Kaynakları toplayın, silahlar yapın, nadir malzemeler elde edin ve mükemmel bir kale inşa edin

Mutiny Pirate Survival Apk İndir

Dövüş için Silah ve Zırh Üretin
Zanaat sistemi, bu perili korsan adalarında hayatta kalmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacaktır. 100’den fazla tariften zanaat yapın – basit bir gömlekten güçlü bir tabancaya. Denizdeki Mutiny Pirate Survival Apk İndir en güçlü silahları ve zırhları yapın. Kendinizi en iyi korsan kıyafeti ile donatın.

Korsan ekibinize liderlik edin
Hayatta kalma türünde ilk kez kontrol edeceğiniz bir takım oluyor. Onları eşya yapımından kalenizi savunmaya kadar farklı görevlere atayın. Zorlu ada görevlerini keşfedin ve korsan hazinelerini arayın. Haritayı açın ve deniz dünyasını keşfedin. Adaların en iyi kaptanı olmak için takımını büyüt!

Kaynakları toplayın
Barınağınız ve ilk aletleriniz için ahşabı stoklayın, ardından daha karmaşık silah tarifleri için biraz madencilik yapın. Yeni adaları keşfedin ve daha benzersiz kaynaklar elde edin. Açlıktan kurtulmak için hayvanları avlayın ve nadir eşyalar toplayın.

Keşfet ve yeni adalarda hayatta kal
Korsanlığın altın çağında Karayip takımadalarındaki PVP oyunlarının dünyasını keşfedin! Terk Mutiny Pirate Survival hileli Apk İndir edilmiş adalara ulaşın ve düşman korsanlarla savaşın, Hint kabilesi Taino ile arkadaş olun ve köpekbalıklarıyla dolu denizde hayatta kalın.

Savaşmaya ve diğer oyuncuları yağmalamaya hazırlanın
PVP savaşlarında savaşın ve haritada komşularınıza yapılan saldırılara öncülük edin! Tam ganimet sandıklarına savunmalarını aşın, hayatta kalmak için savaşın ve Fortune metresinin size gülümsemesine izin verin!

Bir ticaret gemisinde ticaret
Birden fazla tüccar, nadir kaynakları, benzersiz öğeleri satmaya veya takas etmeye veya karakterinizi özelleştirmeye hazır. Teknenizi yükseltin ve haritada tüccarlar bulun ve daha da değerli ganimetler elde edin.

Sınırlı Etkinlikler
Süreli etkinlikleri kaçırmayın. Küresel haritada bir Mutiny Pirate Survival Apk İndir bulun ve geminizi inşa etmek için nadir öğeler almak için oraya gidin. Boarding’de iki geminin savaşına katılabilir ve orada güzel ganimet bulabilirsiniz. Diğer etkinlikler de sizi bekliyor!

Bugün kara bayrak altında kendi çevrimiçi RPG kurtulan yolculuğunuza başlayın ve tehlikeli Karayipler’den gerçek bir kurtulan olduğunuzu kanıtlayın. Bir rol oynayan deniz dünyasında hayatta kalmaya çalışın!

Bu okyanus maceraları ve korsan savaşları ile gerçek bir Karayip rol yapma oyunudur. Bu hayatta kalma macerasına katılın! Mutiny, acımasız ada dünyasında hayatta kalmak için savaşmanız gereken destansı bir RPG’dir. Erkek ol!

Karayip adası macera oyunları dünyası tamamen sizin! Korsan kral olarak adlandırılmaya değer olduğunuzu kanıtlayın. Korsan maceranız şimdi başlıyor. Mürettebatınızı hayatta kalma oyunlarında savaşmaya hazırlayın!

Dünya çapında binlerce oyuncuya katılın! İsyan, PVP ve RPG macera Mutiny Pirate Survival hileli Apk oyunlarının en iyi özelliklerini topladı. O kadar çok şey oluyor ki, bu korsan adasında hayatta kalma arayışını uzun süre hatırlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sıkı durun ve Jolly Roger sizi kutsasın!

Çevrimiçi sosyal medyamızı takip edin:
Facebook: https://www.facebook.com/mutinysurvival
Anlaşmazlık: https://discord.gg/YAYCqUF
Resmi web sitesi: www.heliogames.com

Neler yeni ?Hemen indir (372.28 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Mutiny: Pirate Survival RPG ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.