Monstars.io: Monster Evolution Apk İndir – Güncel Sürüm

Monstars.io: Monster Evolution Apk İndir – Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher XIAO YUE ZHU
Yayıncı XIAO YUE ZHU
Tür Gündelik
Boyut 74.14 MB
Versiyon 1.2.31
Total installs 1,000
Güncelleme Tarihi Nisan 11, 2022
MOD Bilgisi Daha fazla kripton ve karbon kullanılırOyunda daha fazla altın kullanılır.
Android Android Gündelik
4.2 ( 381 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Monstars.io: Monster Evolution Apk İndir, güçlü canavarlara, canavarca bir gezegene ve mistik güçlere ev sahipliği yapan simüle edilmiş dünyalar sunar. Oyuncuların kartlardan güç türlerini ve birçok destek aracını seçmelerine ve yolculuğunuz için uygun bir karakter seçmelerine izin verilir. Zorlukların üstesinden gelmeyi kolaylaştırmak için karakterlerin gelişim diyagramını öğrenmeli ve onları seviyelendirmek için çok fazla enerji tüketmelisiniz. Silahların gücünden en iyi şekilde yararlanın ve yolda duran insanların çoğunu alt edin.

Yaklaşan savaş için mükemmel karaktere sahip olmak için Monstars.io: Monster Evolution Apk, kartları seçmenize ve karakterinizi önizlemenize olanak tanır. Canavarlar geliştirilecek ve her güç için sıralamaya göre sıralanacak. Gezegende hareket ederken, oyuncu karakterinin seviye atlamak için enerji topları toplamasına izin verecek. Savaşın ana ekranında, destek araçlarını kullanmak için daha fazla dönüş olacak ve bunlar canlanmanıza, mana kazanmanıza veya hasarı artırmanıza yardımcı olacak.


Monstars.io: Monster Evolution Apk İndir

En kaotik dövüşlerden oluşan Monstars.io: Monster Evolution Apk İndir, basit bir karşılaşmadan daha fazlasıdır; oyuncular silah kullanacak ve diğer karakterleri vurmaya başlayacak. Enerji kaynağı, hassas nişan alma ve atıştan gelir. Kural sadece daha zayıf canavarlarla yüzleşirken, güçlü patronlarla karşılaşırsanız kaçın. Ekranın köşesindeki lider panosuna bakın ve en üste çıkmaya çalışın. Bu, yeni rütbelere yükselme ve bölgenin en güçlüsü olma şansın.

Başka yerlerde, tüm savaş durduğunda, Monstars.io: Monster Evolution Apk İndir oyuncuları yeni topraklarda mucize ağaçları dikiyor ve yetiştiriyor. Diğer yumurtalar, ateş ejderhaları gibi güçlü karakterlere dönüşebilmeleri için ayarlanacak ve zaman verilecektir. Yeni bir hayat, efsanevi bir figür için isim yapmanıza yardımcı olacak. Dikkat, bağlantı hikayeleri girdiğinizde ve maçın arayüzünde canlı sohbet ettiğinizde daha da ileri gidecek.

Bu, MonStar’ın AD Destekli Sürümüdür.
MonStar’da yaşayacaklarınız:
-rastgele oluşturulmuş voksel zindanları
– gezegendeki çeşitli canavar
-yüzlerce yetenek, binlerce kombinasyon
-farklı varyantlara sahip tehlikeli düşmanlar
– canavarları topla, efsanevi canavarı keşfet

Neler yeni ?

- [ ] Yeni Görev: Star SimBattle- [ ] Daha tehlikeli ve çeşitli savaşlara meydan okumak için simülasyon bilgisayarına girmek için iki canavar kullanın- [ ] Sürekli değişen ve asla tekrarlanmayan günlük gezegene bakan rastgele simülasyon faktörü kombinasyonları- [ ] Oyunda asla görünmeyecek yetenek yasaklama yuvaları, yasaklama yetenekleri eklendi- [ ] Star SimBattle için görevler ve geçiş işaretleri eklendi


Hemen indir ( 74.14 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.