Mobile Legends Apk İndir – Full Sürüm

Mobile Legends Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Moonton
Yayıncı Moonton
Tür Aksiyon
Boyut mb
Versiyon 1.6.72.7351
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 11, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Aksiyon
4.1 ( 461 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Mobile Legends Apk İndir, oyuncuların beş farklı karakterden oluşan bir takım oluşturup önlerindeki düşmanları yok edeceği sıra tabanlı bir dövüş oyunudur. Her karakterin uygun satırlara yerleştirilmesi gereken farklı rolleri, konumları ve güçleri vardır. Aynı zamanda, özellikle PVP modunda, daha güçlü düşmanlarla başa çıkmak için zamanla güçleri artırılabilir. Mobile Legends: Adventure’da hikaye, Şafak Ülkesi’nin kötülük tarafından tehdit edilmesiyle ilgilidir.

Şafak Ülkesi, yaratılışı ve refahı simgeleyen yüce bir tanrı tarafından yaratılmıştır, ancak zamanla kötülük yükselir. Sahip olduğumuz her şeyi alıp önlerine çıkan her şeyi yakmak istiyorlar. Yani Şafak Ülkesi kaçınılmaz bir yıkımla karşı karşıya ve bununla savaşmanın tek yolu güçlü güçlere sahip kahramanları toplamak. Mobile Legends Apk İndir


Mobile Legends Apk İndir

Oyuncular bir takımı kontrol edecek ve Şafak Vadi’ni korumak için savaşlara katılacak ve bu savaşlar tamamen taktik unsura odaklanacak. Özellikle oyuncular, kontrol ettikleri karakterlerden farklı stratejiler oluşturacak ve potansiyellerini kullanacaklar. Zafer ancak tüm düşmanlar tamamen yok edildiğinde kurulur ve bir gözlemci rolüne sahip olursunuz ve oyunda bazı önemli kararlar alırsınız.

Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA heyecanına arkadaşlarınla birlikte ortak ol! Favori kahramanını seç ve arkadaşlarınla birlikte mükemmel takımını oluştur. 10 saniyelik eşleşmeler ve 10 dakikalık savaşlarla takımını zirveye taşı. Bilgisayardaki MOBA ve aksiyon oyunlarındaki koridorlar, ormancılık, kule saldırıları, takım savaşları gibi tüm her şey parmaklarının ucunda! Mobil E-spor’da kendini burada geliştir!

Mobile Legends Apk İndir, tam aradığın bir mobil MOBA oyunu. Takımını oluştur ve düşmanları savaş alanına gömerek nihai zafere ulaş!

En yeni mobil MOBA eğlencesi seni bekliyor!

Özellikler:

1. Klasik MOBA Haritaları & 5v5 Savaşlar
Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5v5 savaşlar. Düşmanın kulesini yıkmak için 3 koridorda mücadeleni ver! 4 adet orman bölgesi, 18 adet savunma kulesi ve efsanevi 2 Vahşi Boss. Klasik MOBA haritalarının yenilenmiş hali burada!

2. Takım Çalışması ve Strateji
Hasarları savuştur, düşman üzerinde kontrol etkileri uygula ve takım arkadaşlarına HP bas! Tank, Savaşçı, Büyücü, Nişancı, Suikastçı ve Destek kahramanlarından birini seçerek takımını oluştur ve zafer için savaş. Her geçen gün oyuna eklenen onlarca kahraman ve yüzlercesi arasından favorini bul!

3. Adil Savaşlarla Takımını Zafere Taşı
Klasik MOBA’larda olduğu gibi herhangi bir ücret ödemeden oyna! Bu adil ve dengeli platformdaki yoğun rekabeti kazanmak için ihtiyacın olan tek şey beceri ve strateji! “Kazanmak için Öde” yerine “Kazanmak için Oyna”.

4. Basit Kontroller & Kolay Ustalaşma
Soldaki sanal bir joystick ve sağdaki beceri tuşları ile bir usta olmak için ihtiyacın olan tek şey 2 parmak! Oto kilitleme ve hedef belirleme ile bir mobilde oynayabileceğin en kolay MOBA deneyiminin keyfini çıkar! Basit kontroller ile savaşın heyecanını doruklarda yaşa!

5. 10 saniyelik Eşleşmeler, 10 Dakikalık Maçlar
Eşleşmeler sadece 10 saniye alır ve savaşlar 10 dakika sürer. Oyunlar uzadıkça savaşların şiddeti de artar. Kolayca minyon kesme ve hızlıca ekipman satın alma deneyimi sadece burada! Herhangi bir yerde, herhangi bir alanda ve herhangi bir zamanda destansı mobil MOBA deneyimi yalnızca bir cep telefonu uzağında!

6. Akıllı Çevrimdışı Yapay Zeka Yardımı
Çoğu MOBA’da internet kesilmesi, takım arkadaşlarınızı yarı yolda bırakmak anlamına gelir. Ancak Mobile Legends: Bang Bang’deki stabil ağ sayesinde bağlantın kopsa bile saniyeler içerisinde geri bağlanıp savaşa kaldığın yerden devam edebilirsin! Çevrimdışı kalındığı o süre boyunca 5v4 durumunun önüne geçmek için akıllı yapay zekamız takımına eşlik edecek!

ÖNEMLİ NOT: Mobile Legends Apk indirmesi ve oynaması tamamen ücretsizdir, fakat bazı oyun eşyaları gerçek para ile satın alınabilir. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, Google Play uygulama mağazasındaki ayarlar kısmından satın alımlar için şifre koruması ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, Hizmet Kullanım Şartlarımız ve Gizlilik Politikamız gereğince Mobile Legends: Bang Bang’i indirebilmek veya oynayabilmek için 12 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Bize Ulaş
Oyun sırasında karşılaşabileceğin her türlü problemde sana yardımcı olması üzere oyundaki [Müşteri Hizmetleri] butonu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin. Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsin. Mobile Legends: Bang Bang hakkındaki tüm düşüncelerinizi ve önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz:

Müşteri Hizmetleri E-postası: mobilelegendsgame@moonton.com
Instagram: @mobilelegendsgamestr
YouTube: https://www.youtube.com/c/MobileLegendsBangBangTürkiye5v5MOBA

Neler yeni ?

1. Yeni Kahraman: Mutlak Adalet - Xavier, çılgınca sürekli hasar veren bir büyücü.2. Bazı tank ve savaşçı kahramanlar optimize edilerek yeniden ilgi görmeleri hedeflendi.3. S23, 25/03/2022 (Sunucu Zamanı) 23:59:59'da sona erecek. Usta veya daha üste lige ulaşan tüm oyuncular Sezon Sonu ödülü olarak Masha "Dinamik Pençe" kostümüne sahip olabilir.


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.