Mindroid Apk İndir – Full Sürüm

Mindroid Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Urbandroid (Petr Nálevka)
Yayıncı Urbandroid (Petr Nálevka)
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 5.93 MB
Versiyon 6.6
Total installs 100,000
Güncelleme Tarihi Şubat 24, 2022
MOD Bilgisi Tüm Kilitler Açık
Android Android Sağlık ve Fitness
4.6 ( 748 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Mindroid Apk İndir, ana özelliği beyin yarım kürelerini uyararak sorunları iyileştirmenize yardımcı olmak olan bir uygulamadır. Bu tür bir teşvik, artan konsantrasyon, artan iş üretkenliği ve diğer birçok amaç gibi birçok heyecan verici fayda sunar. Aynı zamanda, farklı amaçlara bağlı olarak, uyaranların özelliklerini kolayca ayarlayabilir ve ilgili yardımcıları kullanabilirsiniz. Mindroid Apk kullanıcılar, sinir uyarımı gerçekleştirmek için bu sinyalleri kullanabileceğiniz kullanışlı bir özellik bulacaklar.

Tamamen bazı insanların stres, konsantre olamama ve diğerleri gibi problemlerini çözmek için uygulanır. Yani uygulamayı belirli bir süre kullandığınızda olumlu gelişmeler elde etmenize yardımcı olacaktır. Mindroid Apk İndir nasıl çalıştığına fazla aşina değilseniz, şüphesiz geliştiricinin talimatlarını eksiksiz olarak bulabilir ve kopyalayabilirsiniz. Aynı zamanda, olanaklarından tam olarak yararlanmak için bu uygulamayla ilgili bazı faktörlere de uymanız gerekir. Sesli ipuçlarını almak ve sizin için uygun olan ortamları seçmek için bir kulaklık kullanmanız gerekecek.


Mindroid Apk İndir

Sahip olduğunuz kulaklıkla Mindroid Apk İndir özelliklerini kullanmanın birçok yolu vardır. İlk yol, uygulamanın video eğitimine benzer şekilde uygun bir pozisyon seçmek ve göze yerleştirmektir. Aynı zamanda herkesin bir akıllı telefonu ve kulaklığı olduğu için bu tarif ücretsiz. İkinci yol, doğru deneyimi sağlamak ve uygun etkileri korumak için cihazınızı başka bir yardımcı cihaza, kartondan yapılmış bir bardağa ve uyku işaretine bağlamaktır. Mindroid İndir varsayılan ayarlarının yanı sıra, kullanıcılar kullandıkları programları tamamen farklı amaçlara göre ayarlayabilirler.

Amaçlara bağlı olarak, işte konsantrasyonu iyileştirmek, meditasyon yapmak ve daha pek çok şey gibi rengi değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda, kullanıcıların bu uygulamanın getirdiği sinyallere alışmalarına ve tutma süresini ayarlamalarına yardımcı olurken zaman faktörü de önemli bir faktördür. Mindroid Apk, andorid cihazlar için bir AVS(İşitsel ve Görsel simülasyon cihazı – Mind Machine olarak da bilinir) uygulamasıdır.

Beyinin iki hemisferine farklı frekanslarda görsel ve işitsel sinyaller göndererek, beyin dalgalarının düzenlenmesi amaçlanır. Bu fenomen hakkında faha fazla bilgi edinmek için bu makaleyi okuyunuz Wikipedia

Bu programın amacı seçilen programa bağlı olarak beyin dalgalarınızı tetiklemek ve rahatlama, meditasyon, üretkenlik, artmış öğrenme ve uykugibi seçeneklere beynin kolayca uyumunu sağlamaktır.

DİKKAT! Mindroid Apk İndir epileptik veya kardiyak semptomları olan kullanıcılar tarafından kullanılmamalıdır.

Program Açıklama
Üretken Yüksek seviyede zihinsel aktivite: beyniniz maksimum hıza çıkar, etkili problem çözme, yaratıcılık ve yeni fikirlere yardımcı olur.
Rahatlama Uyanık iken sakin ve rahatlamış bir zihin: stresi hafifletir, işte stresli geçen günün ardından harika bir program, aile veya arkadaşlarla geçirilecek akşamüstü için rahatlamış bir zihin hazırlar.
Meditasyon Uyanıklık ve uyku sınırında: konsantrasyon, algı hassasiyetinde artış, self kontrolü arttışı, uykusuz rüyalar, ruhsal aydınlanma, iç huzur sağlar, hafif depresyona çözüm sunabilir.
Uyku Hızlı uykuya dalma, insomnia konusunda yardımcı olur, farkındalığı azaltır, derin uyku sağlar, acıyı azaltır…
Öğrenme Bilişsel öğrenme, hızlı öğrenme ve hafızaya alma, süper öğrenme, artmış odaklanma
Uyanma Uyandıktan hemen sonra, verimli bir güne uyanış: tam olarak uyanmanıza ve beyninizin başlamaya hazır olmasına yardımcı olur

İşitsel simülasyon tam özellikli olup diğer AVS cihazları ile karşılaştırılabilir. İşitsel simülasyonun etkili olabilmesi için kulaklık kullanımı zorunludur!

Görsel simülasyon deneyseldir ve etkinliği cihazınızın donanımına bağlı olarak değişir. Görsel simülasyon kullanım sırasında kesinlikle Uçak modunu kullanmanız tavsiye edilir. Görsel simülasyonu kullanmak için gözlerinizi kapatıp, gözleriniz kırmızı noktalara karşılık gelecek şekilde ekranı yüzünüze yaklaştırın.

Varsayılan ayarları kullanmanız yeterli geliyorsa ücretsiz bir şekilde bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Tüm programları kullanmak istiyorsanız küçük bir Google play store bedeli karşısında Mindroid Unlock(mindroid aktifleştirme) eylemini gerçekleştirebilirsiniz. Sağlayacağınız katkıdan çok memnun kalacağımızı ve uygulamayı geliştirmek için kullanacağımızı bilmenizi isteriz. Lütfen Mindroid uygulamasını kaldırmadan unlock yazılımını yükleyiniz.

Mindroid Apk İndir indirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. İyi eğlenceler!

Neler yeni ?

- Daha fazla ışık yoğun stimülasyon için el feneri çakması- Yapılandırılabilir oturum gecikmesi- Mindroid'i hızlı ayarlardan kontrol etmek için medya oturumu uygulaması


Hemen indir ( 5.93 MB)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.