Last Day on Earth: Survival Apk İndir – Güncel Sürüm

Last Day on Earth: Survival Apk İndir – Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Kefir!
Yayıncı Kefir!
Tür Aksiyon
Boyut mb
Versiyon 1.18.16
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 8, 2022
Android Android Aksiyon
4.3 ( 75 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Last Day on Earth: Survival Apk İndir, oyuncuları kıyamet sonrası geniş bir dünyaya sokmak için yukarıdan aşağıya macera öğelerini kullanan gerçekçi bir aksiyon-hayatta kalma oyunudur. Etkileyici noktaları işçiliği, seviye atlaması ve zindan sistemleridir, ancak ödülleri ve etkinliği buna değer. Ayrıca oyuncuların hayatta kalmak için ekstra kaynaklar ve öğeler için üsler inşa etmek veya başkalarına baskın yapmak için birlikte çalışmasına izin verir.

Last Day on Earth: Survival Apk tüm dünyası bir üst dünya olarak tasarlandı ve oyuncular her bir yeri değiştirmek isterlerse zaman veya dayanıklılık harcamak zorunda kalacaklar. Kaynakların, yiyeceklerin, minerallerin ve çevrenin çeşitliliği göz önüne alındığında, haritadaki her yer titizlikle tasarlanmıştır. Zindanlar ve daha fazlası gibi bazı tehlikeli yerler, zanaat eşyaları bulmak veya zombilerle sayısız savaşta seviye atlamak için de iyi yerlerdir. Oyun yukarıdan aşağıya bir tarz benimsemesine rağmen, kontrol mekanikleri ve özellikleri gerçek hayatta kalma unsurunu canlandırıyor.


Last Day on Earth: Survival Apk İndir

Hayatta kalma sırasında, oyuncu yaşam kalitesini artırmak için ahşap, demir ve eşyalar gibi çeşitli şeyler toplamalı ve hatta üsse vardıklarında tüm zombi saldırılarını savuşturmalıdır. Sadece bu da değil, aynı zamanda daha fazla ülkeye gitmeleri ve modern silah ve teçhizat yapmak için daha gelişmiş malzemeler bulmaları gerekiyor. Hayatta kalmalı nişancı oyunu Last Day on Earth: Survival Apk İndir bir kıyamet senaryosuna uyandığını hayal et.

Acımasız bir dünyada hayatta kalmaya çalışmanın verdiği korku ve adrenalini hisset! Açlık ve susuzluk bir yana dursun, zombi sürülerinin seni öldürmek için can attığı bir dünyaya hoş geldin. Hemen hayatta kalmanın ne anlama geldiğini öğren veya temel özellikleri anlatacağımız bu açıklamayı okuduktan sonra Last Day on Earth: Survival İndir macerana başla.

■ Karakterini oluştur ve etrafa göz at. Barınağının yakınlarında, farklı zorluk seviyelerine sahip birçok konum bulunmaktadır. Buralardan toplayacağın kaynaklarla, evden giysiye, silahlara ve her arazi koşuluna uygun araçlara kadar, hayatta kalmak için ihtiyacın olan her şeyi üretebilirsin.

■ Seviyen arttıkça yüzlerce faydalı tarif ve plana da ulaşabilir duruma geleceksin. İlk olarak evin için duvar inşa et ve sağlamlaştır, yeni yetenekler edin, silahları modifiye et ve oyundaki zevkli anları bir bir keşfet.

■ Zombi kıyametinde evcil hayvanların, sevgi ve arkadaşlığın limanıdırlar. Neşeli Huskey’ler ve çoban köpekleri, baskınlarda seve seve sana eşlik ederler ve bu esnada da ulaşılması zor yerlerden ganimet düşürmene yardımcı olurlar.

■ Süratli bir Gezi Motoru, bir ATV veya motorbotun montajını tamamla ve haritadaki uzak konumlara ulaş. Karmaşık planlar ve eşsiz görevler için en ender kaynakları öyle kolay elde edemezsin. Eğer içinde bir tamirci uyuyorsa şimdi onu uyandırmanın tam sırası!

■ Eşli oynamayı seviyorsan Krater’deki şehri ziyaret et. Burada sadık yoldaşlarla tanışacak ve PvP oyunlardaki becerilerini sınayacaksın. Bir klana katıl ve diğer oyuncularla oynayarak birlik olmanın gerçek anlamını öğren!

■ Buraya kadar okumaya devam ettiysen “hayatta kalan” unvanına hak kazanmışsın demektir. Ateşli ve ateşsiz silahlardan oluşan, en kıdemli ve rekabetçi oyuncuları bile kıskandıracak bir cephanelik emrine amade. Beyzbol sopaları, mitralyözler, M16, güvenilir AK-47, Havan Topu, C4 ve sayamadığımız bir sürü silah. En iyisi kendin göz at.

■ Ormanlar, Karakol, Ürkütücü Çiftlik, Liman ve içi zombi, yağmacı ve rastgele diğer karakterlerle dolu sığınaklar. Daima kaba kuvvete başvurmaya veya tüymeye hazır ol. Hayatta kalmak için her yol mübah!

Artık hayatta kalanlardansın. Kim olursan ol, nereli olursan ol ve önceden ne yaparsan yap, acımasız bir dünya ile baş balasın…

Neler yeni ?

– Etkinlik Takvimine yeni görevler eklendi– 21. Sezon başladı– Dünya Haritasındaki konum simgesi güncellendi


Hemen indir (mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.