Hot Wheels Unlimited

Hot Wheels Unlimited
Uygulama Adı Hot Wheels Unlimited Hot Wheels Unlimited is the most famous version in the Hot Wheels Unlimited series of publisher Budge Studios
Yayıncı Budge Studios
Tür Racing
Boyut 48 MB
Versiyon 2022.2.1
Total installs n/a
Güncelleme Tarihi 2022-06-21
MOD Bilgisi Kilitler Açık
Android Android Racing
4,3 ( 75 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Hot Wheels Unlimited Apk İndir Kemer bağlamak! Hot Wheels™ Adaları çevresinde tam gaz gitmeye hazır olun! Hepimiz harika arabalar, eğlenceli yarış oyunları, çılgın zorluklar ve etraftaki en havalı yarış pistlerini inşa etmekle ilgiliyiz. Eğlenceli bulmaca veya araba yarışı mücadeleleriyle becerilerinizi test etmek için Hot Wheels City kilitler açık apk indir. Tek başınıza yarışın veya arkadaşlarınıza karşı yarışın! Motorlarınızı çalıştırın, bu harika bir yolculuk olacak!

İNŞA – Mobil cihazlarda en iyi Hot Wheels Unlimited Apk İndir Builder ile hayal gücünüzü geliştirin! Döngüler, atlamalar, güçlendiriciler ve epik rampalarla dolu en çılgın akrobasi parkurlarını hayata geçirin. Yarış pistlerinizi canavarca Nemeslerle doldurmaya cesaretin var mı? Goril’in ayağıyla veya Shark’ın lokmasıyla çarpış! Bu yaratıkların izlerinize bir dokunuş katacağından emin olabilirsiniz! Hazır olun, kurun, inşa edin!


Hot Wheels Unlimited Apk İndir

YARIŞ – Kendi mega parkurlarında yarış! Yarış süper eğlenceli ve kolaydır: direksiyonu yönlendirmek ve yarış pistinde sürüklenmek için parmağınızı kullanın! Destansı gösteriler, cüretkar atlamalar ve çarpık döngüler yapın. Daha fazla hız mı istiyorsunuz? Yarış oyunlarının en destansı oyununda tam gaz gitmek için Hızlandırma düğmesini kırın.

MEYDAN OKUMA – Bir bagaj dolusu harika zorlukla yeteneklerinizi test edin! Bir bulmaca hayranıysanız, parça oluşturma bulmacalarımızla bir ziyafet içindesiniz. Hızlı sürmeyi ve drift yapmayı tercih ediyorsanız, sizin için yarış meydan okumaları yapılır. O zaman çok basit: Red Wheel almak için bir meydan okuma kazanın! Yeni bir arabanın veya Canavar Kamyon’un ve harika pist parçalarının kilidini açmak için bunlardan yeterince toplayın. Meydan Okuma Kabul Edildi™!

TOPLA – Rodger Dodger™, Bone Shaker™, Night Shifter™ veya muhteşem Monster Trucks gibi efsanevi Hot Wheels Unlimited Apk İndir koleksiyonunuzu oluşturun. Hepsini nihai garajda toplayabilirsiniz!

YARIŞMA – Cesur yeni parçanızı sergileme ihtiyacı hissediyor musunuz? 2 oyuncu modunda arkadaşlarınıza karşı drift yapmak ve yarışmak için motorlarınızı çalıştırın. Bu, en iyi ihtimalle yüksek hızlı eğlencedir!

POWER UPS – 5 rakiple karşı karşıya gelirken yarış pistlerinde rekabet şiddetli! Kazanmanıza yardımcı olmak için harika güçlendirmeler var: rakipleriniz için pistte yapışkan yağ bırakın, saldırılara karşı kendinizi koruyun veya bir roket veya nitro ile destek alın!

Hot Wheels Unlimited hileli apk ile daha büyük, daha iyi ve daha hızlı olun! Kız ve erkek çocuklar ve her yaştan çocuklar için eğlenceli ve ücretsiz atari tarzı araba yarışı oyunları. Canavar kamyonlar, kartlar, drag yarışçıları, kas arabaları ve daha fazlasıyla oynayın!

ABONELİK DETAYLARI
– Bu uygulama aylık ve yıllık abonelikler sunabilir
– Ödeme, satın alma onayı ile Apple Kimliği Hesabınızdan tahsil edilecektir.
– Abonelik, cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir
– Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alma işleminden sonra kullanıcının Hot Wheels Unlimited Apk İndir Hesap Ayarlarına gidilerek otomatik yenileme kapatılabilir.
– Cari dönemin bitiminden 24 saat önce hesabınızdan yenileme ücreti alınacaktır.
– Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak aboneliğinizin kalan süresi için geri ödeme almayacağınızı lütfen unutmayın.
– Kullanıcılara ücretsiz abonelik denemesi sunulabilir
– Yalnızca yeni aboneliklerde hesap başına bir ücretsiz deneme
– Eğer teklif edilirse, ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı, kullanıcı bir abonelik satın aldığında kaybedilecektir.

GİZLİLİK & REKLAM
Budge Studios, çocukların gizliliğini ciddiye alır ve uygulamalarının çocuk gizliliği yasalarıyla uyumlu olmasını sağlar. Bu uygulama “ESRB Privacy Certified Kids’ Privacy Seal” almıştır. Gizlilik politikamızı https://budgestudios.com/en/legal/privacy-policy/ adresinde okuyun veya Veri Koruma Görevlimize şu adresten e-posta gönderin: privacy@budgestudios.ca

SON KULLANICI LİSANS ANLAŞMASI
https://budgestudios.com/en/legal-embed/eula/

SORULARIM VAR?
Soru, öneri ve yorumlarınızı her zaman bekliyoruz. support@budgestudios.ca adresinden bize 7/24 ulaşın

Hot Wheels Unlimited Apk İndir ve ilgili ticari markalar ve ticari takdim şekli Mattel’e aittir ve Mattel’in lisansı altında kullanılmaktadır. © 2021 Mattel.

BUDGE ve BUDGE STUDIOS, Budge Studios Inc.’in ticari markalarıdır.

Hot Wheels Unlimited™ ©2020 Budge Studios Inc. Tüm Hakları Saklıdır.

Neler yeni ?Hemen indir ( 48 MB )

Artık indirmeye hazırsınız Hot Wheels Unlimited ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.