Happy Makeover: Zen Match

Happy Makeover: Zen Match
Uygulama Adı Happy Makeover: Zen Match Happy Makeover: Zen Match is the most famous version in the Happy Makeover: Zen Match series of publisher Smart Fun Casual Games
Yayıncı Smart Fun Casual Games
Tür Gündelik
Boyut 122.07 MB
Versiyon 1.0.12
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 25, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız altın jetonlu elmasları değiştirin.
Android Android Gündelik
4.7 ( 577 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Happy Makeover: Zen Match Apk İndir, realist grafikleri ve oyun çeşitliliği sebebiyle birçok kızın sevilmiş olduğu bir oyundur. Oyuncular, bitirme işlerine ve görkemli evler ve villalar tasarlamaya dahil olacaklar. Oyun hem de tanıdık fakat asla bitmeyen bir bulmaca çözme oyunu olan 3’lü eşleştirme ile de birleşiyor. Hem tanıdık bununla birlikte ilginç fakat en önemlisi, oyunu canlandırırken sevinçli anın tadını çıkarın.

Evler için muhtelif stilleri dönüştürme kabiliyetine haiz kabiliyetli bir tasarımcısınız. İlk olarak, minik projelerle – minik evler ile kabiliyetinizi göstereceksiniz. Kendi benzersiz tarzınızı yaratmak için doğru mobilyayı seçerek evin her iç mekanını tasarlayacaksınız. Her projeden Happy Makeover: Zen Match Apk İndir sonrasında yeni tasavvur sözleşmeleri alacaksınız, ev sahibinin ihtiyaçlarına dikkat edecek ve kişiliğinize nazaran tasarlayacaksınız.

Happy Makeover: Zen Match Apk İndir

Yeni evlerin kilidini açmak için ikramiye almak için görevleri tamamlayın. Maç-3 muhtemelen tanıdık bir oyundur zira rahat ve oynaması kolaydır. Bu oyunun prensibi basittir ve bu, üç yada daha çok aynı bloğu birleştirerek blokları patlatmaktır. Happy Makeover apk indir oyun prensibi hala aynı olsa da oyunun yeni noktası öteki 3’lü eşleştirme oyunlarında asla görülmemiş yeni grafikler.

Her seviye, güçlük ve bulmaca değişikliğine ek olarak, blokların grafikleri de tamamen değişiyor. Oyunun grafikleri, deneyimin en dikkat cazibeli yönüdür. Ekrana baktığınızda, bir oyuna mı yoksa bir binanın fotoğrafına mı baktığınızı şaşıracaksınız. Oyunun grafikleri, oyuncunun canlandırırken gerçeklik duygusunu çoğaltmak için dış dünyaya olası olduğunca realist olacak biçimde tasarlanmıştır.

Ev tasarımı ve dekorasyonunu seviyor musunuz?😘 Happy Makeover yepyeni ev tasarımı oyunudur. Mutluluğunuzu ikiye katlayan ve size eşsiz bir oyun deneyimi sunan tile puzzle oyunu ile eriyip gidiyor. Bu oyunu kaçırmamalısın! Bu stres giderici 3’lü eşleştirme karolarını yenin ve lüks evleri ve villaları süsleyin🏘!  Happy Makeover: Zen Match Apk İndir

Özellikler💖:
1. Yüzlerce seviye sizi asla sıkılmaz!
2.Muhteşem mobilyalar ve lüks dekorasyonlar görsel doyum sağlar!
3. 3’lü eşleştirme ve ev tasarımının birleşimi mutluluğunuzu ikiye katlar!
4. Tasarım yeteneğinizi geliştirin ve ayrıca beyin esnekliğinizi kullanın!
5.Eğlenceli etkinlikler ve gizemli ödüller seni bekliyor!

Şimdi hareket et!! Happy Makeover’ı indirin! Boş zamanınızı geçirmek için harika bir🤩 seçim! Mutlu Makyaj yolculuğunuza şimdi başlayın!

Neler yeni ?


Yeni bir güncelleme geliyor:
-New Etkinlik Odası: Çocuk Odası!
- Bir oda, ev tasarımının tadını çıkarın!
-Akril Takvim Mücadelesi!
-New Win Streak Challenge!


Hemen indir ( 122.07 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Happy Makeover: Zen Match ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.