Fate/Grand Order (English)

Fate/Grand Order (English)
Uygulama Adı Fate/Grand Order (English) Fate/Grand Order (English) is the most famous version in the Fate/Grand Order (English) series of publisher Aniplex Inc
Yayıncı Aniplex Inc
Tür Rol Oyunu
Boyut 54.25 MB
Versiyon 2.28.1
Total installs 1,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 28, 2022
Android Android Rol Oyunu
4.6 ( 838 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Fate/Grand Order Apk İndir adım attığınız zamanki benzer biçimde birçok coşku verici karaktere haiz bir oyuna daha ilkin asla yaklaşmadınız. Bu oyun, rol yapma türünde şimdiye kadarki en etkisi altına alan senaryoya haiz oyun olarak bilinir. Sizi son ana kadar dokunabilecek bir oyun bulamadıysanız, bu sizin için en iyi aday. Eşsiz ve mükemmel duyguları deneyimleme fırsatına haiz olacaksınız. Özellikle Fate serisinin takipçisiyseniz dünyamıza katılmaktan çekinmeyin.

Hikaye uzun vakit ilkin, şu demek oluyor ki MS 2017’de başlıyor. Bu dünyaya geldiğinizde, muayyen bir efsanevi organizasyona dalmış olacaksınız. Spesifik olarak, Chaldea olarak bilinir. Bu, Dünya’nın geleceğini süresiz olarak gözlemleme misyonuna atanan organizasyondur. Önemli olan ve bütün insanlığı etkileyen acele duyurudur. Dünyanın 2019’da yok olacağını varsayıyor. Ancak, her şeyi tamamen altüst eden ilginç bir şey oldu. Japonya’da minik bir kasabanın tarihte ilk kere gözlemlenmediğini burada belirtmek isteriz.

Fate/Grand Order Apk İndir

Bu, bütün değişikliklerin deposudur ve dünyayı alt üst eder. Aynı zamanda, bu bununla birlikte Fate/Grand Order Apk İndir temel nedenidir. Bununla da kalmaz, bu tuhaflık bununla birlikte insan neslinin tükenmesinin de nedenidir. Bu objektif nedenle Fate/Grand Order apk size benzeri olmayan bir seyahat sunuyor. Chaldea devamlı olarak altıncı bir gözlem üstünde çalışıyor. Geçmişe benzeri olmayan bir seyahat olarak bilinir. Bu planla başarıya ulaşmış olabilecek misin, başaramayacak mısın? Buraya gelen oyuncular, kahramanların ustası olma fırsatına haiz olacaklar.

Onları test etmek ve onlara buyruk vermek için bütün gücü elinde tutuyorsun. Özellikle Fate/Grand Order indir yolculuğuyla alakalı bilgiler milyonlarca kullanıcıya iletilir. Burada hususi bir ayin yasaklandı, böylece insanları gerçekleştiği zamana geri getirebilirsiniz. Bu topraklarda, herhangi bir fiil gerçekleşmeden ilkin insanoğlu Spiritron’a dönüştürülecek. Oyuncular, feza ve zamandaki mucizevi konumların yanı sıra vakalara da müdahale edebilir. Fate/Grand Order, insanlığı benzersiz korumanız için size hususi emirler verir.

Yeterince cesaretiniz ve insanlık sevginiz varsa, yaşanmış olan saçmalıklara karşı durmaya hazır olabilirsiniz. Hayatınızı bile tehlikeye atabilecek eylemlerin amacı ancak insanlığı korumaktır. Grand Order, savaşmaya ve başarıya ulaşmış olmaya cesaret ederseniz hak ettiğiniz unvandır. Hikaye uzun vakit ilkin, şu demek oluyor ki MS 2017’de başlıyor veya çoğu zaman o şekildeki sanıyorlardı. Kesinlikle bu dünyaya geldiğinizde, muayyen bir efsanevi organizasyona dalmış olacaksınız. Spesifik olarak, Chaldea olarak bilinir. Bu, Dünya’nın geleceğini süresiz olarak gözlemleme misyonuna atanan organizasyondur. Önemli olan ve bütün insanlığı etkileyen acele duyurudur. Dünyanın 2019’da yok olacağını varsayıyor.

TİP-MOON tarafından sunulan yeni mobil “Kader RPG,”!
Etkileyici bir ana senaryo ve çoklu karakter görevler ile,
Oyun orijinal hikayenin kelimelerin milyonlarca özellikler!
Kader franchise ve yeni gelenlerin hem taraftar zevk mümkün olacak içeriğe sahip Paketli.

özet

2017 Milattan Sonra
Chaldea’lı, Dünya’nın geleceği gözlemleyerek görevli bir organizasyon, insanlık tarihi 2019 de ortadan kalkacaktır onaylamıştır.
Uyarı olmadan, 2017 vaat geleceği kayboldu.
Niye ya? Nasıl? Kim? Ne sayede? Fate/Grand Order Apk İndir
AD. 2004 Japonya’da Belli taşra kasaba.
İlk defa, fark edilemeyecek bir bölge ortaya çıktı.
geçmişe zaman yolculuğu – Bu insanlığın yok olma nedeni olduğunu varsayarsak, Chaldea’lı altıncı deney gerçekleştirilmiştir.
onlar Spiritrons içine insanları dönüştürmek ve zamanında geri göndermek istiyorum bir yasak töreni. olaylara müdahale ederek, onlar bulup belirlemek ve uzay-zaman Tekillikler yok edecektir.
Büyük Order: misyon sınıflandırma İnsanlığı korumak için bir emirdir.
Bu insanlığı korumak amacıyla insan tarihinin ve savaş kaderine karşı tavır almak isteyenler için başlıktır.

Oyun Tanıtım

Bir komut kart savaş RPG akıllı telefonlar için optimize edilmiş!
Oyuncular Ustalar ve birlikte Kahramanlık Spirits ile olmak, düşmanları yenmek ve insan tarihin kayboluşu gizemini çözmek.
En sevdikleri Kahramanlık Spirits bir parti oluşturmak üzere oyunculara kalmış – yeni ve eski hem.

Oyun Bileşimi / Senaryo Yön
Kinoko Nasu

Karakter Tasarım / Sanat Yönetmenliği
Takashi Takeuchi

Senaryo Yazarları
Yuichiro Higashide, Hikaru Sakurai

4.1 Android veya daha yüksek ve 2GB veya daha fazla RAM akıllı telefonlar veya tabletler. (Intel CPU’lar ile uyumlu değildir.)
* Oyun bile önerilen sürümü veya daha yüksek olan, bazı cihazlarda çalışmaz mümkündür.
* OS beta sürümleri ile uyumsuz. Fate/Grand Order Apk İndir

Bu uygulama CRI Ara Katman Co. Ltd. “CRIWARE (TM)” kullanır

Neler yeni ?

Fate/Grand Order oynadığınız için teşekkür ederiz. İşte bu güncellemeye yapılacak değişikliklerin bir listesi.- Çeşitli Hata DüzeltmeleriFate/Grand Order'a sürekli desteğiniz için teşekkür ederiz.


Hemen indir ( 54.25 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Fate/Grand Order (English) ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.