EMERGENCY HQ Apk İndir – Full Sürüm

EMERGENCY HQ Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Promotion Software GmbH
Yayıncı Promotion Software GmbH
Tür Strateji Oyunları
Boyut 20mb
Versiyon 1.7.07
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 20, 2022
MOD Bilgisi Daha hızlı
Android Android Strateji Oyunları
4.4 ( 270 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Daha Hızlı
Rate this post

EMERGENCY HQ Apk İndir, oyuncuların farklı güçlerle son derece acil bir şekilde hayat kurtaran görevleri tamamlamak için zaman harcayacakları bir oyundur. Her kurtarma gücünün bir görevi vardır ve kurtarma sürecini gerçekleştirebilmeleri için sıraya siz karar vereceksiniz. Aynı zamanda, oyun sırasında kendinize zaman içinde inşa edilmiş bir Karargah ve her zaman acil durum alanına koşmaya hazır bir araç filosu sahip olacaksınız.

EMERGENCY HQ Apk oyuncular bu yeni oyun versiyonunda kendilerine meydan okumak için yeni görevler bulacaklar. Özellikle Oktoberfest görevini gerçekleştirecek ve insanların hayatını kurtarmak için yangınlardan kaynaklanan sorunları çözeceksiniz. Bunların yeni görevler olduğunu anlayacaksınız, bu nedenle karmaşıklık ve zorluk seviyesi de artacaktır. Birçok itfaiye aracını, ambulansı ve vinci harekete geçirmeniz gerekecek.


EMERGENCY HQ Apk İndir

EMERGENCY HQ ana oynanışı hakkında konuşmadan önce, oyuncular kendilerine bir boşluk bulacaklar ve elbette, kasabadaki tüm ilgili sorunları bilmek ve hızlı bir şekilde çözülmek için buranın Karargah olmasına izin vereceksiniz. Aynı zamanda, ortaya çıkabilecek yangın sorunlarını çözmek için itfaiye istasyonları, sağlık istasyonları ve diğer tesisleri inşa etmek için zaman harcayacaksınız. Ayrıca çok sayıda tesis kurabilirseniz daha faydalı olacaktır.

Spesifik olarak, yeni bir üs inşa ettiğinizde, ilgili bir aracın göründüğünü göreceksiniz. Başka bir deyişle, kurtarma ekibinizi tamamlamak için zaman ayıracaksınız. Kurtarmalar genellikle küçükten büyüğe doğru yapılır ve farklı sayıda araç gerektirir. Bu nedenle, Karargahı inşa etmeyi bitirdiğinizde, kurtarma işlemini yürütmek de uygun olacaktır. Araç filonuzun hemen yangın bölgesine hareket ettiğini görmekten daha iyi bir şey yoktur. EMERGENCY HQ Apk İndir serisindeki yeni oyun sizleri bekliyor; hemen EMERGENCY HQ’daki kurtarma simülasyonunu indirin!

EMERGENCY HQ, bir kurtarma simülasyonu oyunudur. İtfaiye ve ambulans, polis, SWAT ve teknik hizmetler dâhil acil durum birimlerinizin kontrol edin. Kurtarmalar, suçlar, tıbbi durumlar ve felaket yönetiminin başına geçip araçları ve personelleri görevlendirin ve komuta edin.
İtfaiyeciler, acil yardım çalışanları, sağlık görevlileri, doktorlar, polis memurları ve özel kuvvetleri kontrol ederek yangınlara müdahale edin, hayvanları kurtarın, hayat kurtarın, teröristlerle savaşın ve çok daha fazlasını yapın. Kendi üssünüzü inşa edin ve mükemmel acil durum hizmetleri ekibinizi kurun! İtfaiye arabaları, hastane, diğer binalar ve birimlerinizin seviyelerini yükseltip genel merkezinizi genişletin. İtfaiye Teşkilatı, Kurtarma Hizmeti, Polis Teşkilatı ve Teknik Birimler’i kullanarak birbirinden heyecanlı ve zorlu görevlerin üstesinden gelin!

Bir kurtarma birliğinde diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin ve zorlu görevlerde arkadaşlarınızı destekleyin.

Kahraman olmak için gereken özelliklere sahip misiniz? Kargaşa ile Mücadele Edin! En iyi itfaiyeci oyununu hemen oynayın!

İtfaiyeci ve kurtarma simülasyonu oyunu olan EMERGENCY HQ’yu indirmek ve oynamak ücretsizdir ancak oyundaki bazı ögeler gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özellikleri kullanmak istemiyorsanız lütfen cihaz ayarlarınızdan uygulama için satın alımları devre dışı bırakın.

Neler yeni ?

Yeni Kurtarma Birliği Yarışması’nda dünyadaki tüm Kurtarma Birlikleri birbirlerine karşı yarışırlar. Tüm katılımcılar değerli ödüller kazanırlar, kazanan oyuncular ise şöhret ve onur elde ederler!
- Mağaza grafiği yükseltmeleri.
- Çeşitli hata düzeltmeleri ve optimizasyonlar.
Güvende kalın, sağlığınıza dikkat edin ve EMERGENCY HQ ile eğlenmeye devam edin!


Hemen indir (20mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.