Death Invasion: Survival Apk İndir – Sınırsız Para Güncel Sürüm

Death Invasion: Survival Apk İndir – Sınırsız Para Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher JoyMore Inc
Yayıncı JoyMore Inc
Tür Aksiyon
Boyut 15mb
Versiyon 1.1.66
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi April 15, 2022
MOD Bilgisi Invasion : Survival + Money/Coin/Dna
Android Android Aksiyon
3.9 ( 251 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Death Invasion: Survival Apk İndir Zombiler ve insanlar arasındaki kaos, Death Invasion: Survival Apk giderek benzersiz hale geliyor. Bu, tipik eylem biçiminde bir şaheserdir; sen şehirde bir insansın ve kan denizinde boğuluyorsun. Zombiler tarafından bozulan insan sayısı çok daha fazla ve size saldırmaya çalışıyorlar. Bu kan dökülmesinden kurtulmak için stratejiler bulmak için ayık olanlarla koordineli olmalısınız. Şehre barış getirmek ve masum insanları kurtarmak için cesur savaşçı olun. Şehir tamamen alt üst olmuş gibi görünüyor ve zombiler yüzünden artık her şey eskisi gibi değil.

Kimse gerçek enfeksiyon kaynağının nerede olduğunu bilemez ve sadece insanların hayatlarının artık barışçıl olmadığını bilir. Daha spesifik olarak, şehrin bu hastalığın izlerini bulmasına yardımcı olabilecek kahraman sizsiniz. Oyuncular öğrenmek için bir dizi zor görev yapmak zorunda kalacaklar. Bu yakın dövüş uzun sürdü ve yüzleşmemiz gereken birçok büyük sonucu beraberinde getirdi. Zombiler zamanla güçlü bir şekilde büyüyor ve onları söndürmezseniz birçok insan zombiler tarafından istila edilecek. Death Invasion: Survival Apk İndir


Bu zombiler korkunç, bize muazzam bir şekilde saldırmak için acele ediyorlar ve tetikte olmamız gerekiyor. Ancak, korkunç bir şekilde saldırıya uğradığımız birkaç durum var ve mümkün olduğunca çabuk çıkmaya çalışmanız gerekiyor. Oyuncu, şehri pandemi yoluyla Death Invasion: Survival Apk İndir kurtarmada liderdir, bu nedenle elbette savaş planları yapmanız gerekir. Her savaşın farklı dalgaları olacak ve daha fazla arkadaş toplamamız gerekiyor. Şehirde hayatta kalanların bir bölgede toplanmaları ve en etkili savaş politikasını birlikte tartışmaları gerekiyor.

Death Invasion: Survival Apk İndir

Elbette çok geç olmadan ve onlar güçlerini tazeleyemeden isyanı bastırmamız gerekiyor. Oyuncular, birlikte mükemmel bir savaş yaratmak için çeşitli benzersiz silahlar kullanacaklar. Şehir için yapılan bu savaş her zaman heyecan verici ve heyecan vericidir. Ayrıca, sizin için ayarlanmış daha fazla zorluk var. Death Invasion: Survival İndir ayrıca bu savaşa hizmet edecek haritalar sağlamada sizi her zaman destekler. Tüm cesaretinizi gösterin ve bu savaşta sahip olduğunuz tüm kapasiteyi gösterin. Savaş resmen patlak verdi ve gücünüzü tüm arkadaşlarınızla birleştirmeniz gerekiyor.

Yolunuza çıkanları vurmak için büyük bir silah seçerseniz bu yardımcı olacaktır. Ayrıca, engellerden kaçınmak için arabalar gibi büyük araçlar veya bu zorluğu verimli bir şekilde gerçekleştirmek için helikopterler kullanın. Oyuncuların ayrıca bu şehirde maceralı maceralar yaratmak için Death Invasion Apk İndirtarafından sağlanan haritayı kullanmaları gerekiyor. Burası Ölüm tarafından işgal edilmiş küçük bir kasaba. Burada kalmaya devam ederseniz kolayca zombilerden etkileneceksiniz. Hayatta kalmak ister misin?

Sadece kendini kolla ve şehri terk et! Nazik olmak aptalca çünkü buradaki zombiler temel duygularını kaybetti. Yapmanız gereken şey, fiziksel gücünüzü zamanında yenilemek ve asla savaşmayı bırakmamak. Mücadele tek seçenek! Bu şehirde çok sayıda kurtulan var. Bir kurtarıcı olmasanız da, bu kasabadan kaçmak için onların yardımına ihtiyacınız olabilir. Kurtulanları bul ve omuz omuza savaşacak bir takım oluştur. Hayatta kalmak için yiyecek, silah, yakıt ve jeneratör vazgeçilmezdir. Bununla birlikte, bu temel kaynaklar genellikle tehlikeli yerlerde kalır.

Death Invasion: Survival Apk 

Kapıyı açmak için yeterli zamanları olması için takım arkadaşlarınıza destek sunmanız gerekir. Aksi takdirde, kümelenmiş zombilerle çevrili olacaksın. Kendini silahlandır ve savaş gücünü arttır. Kask, yanlışlıkla bir zombinin ısırdığı zaman aldığınız hasarı azaltmanıza yardımcı olabilir. Sırt çantası, korkunç kasabadan uzaktaki yolculukta hayatta kalabilmek için daha fazla eşya toplamanızı sağlar. Sert eldivenler yumruklarınızı daha agresif hale getirebilir. Death Invasion: Survival Apk İndir

Zombileri kovmak ve çirkin zombileri BOSS’u yenmek için yumruklarını kullan. Zombilere uzun zaman önce bulaşmamış. Vücutlarında kan paketleri, uyarıcılar vb. Gibi birçok faydalı madde vardır. Bunlar genellikle ne kadar uzun süre hayatta kalabileceğinizi belirler. Kapalı kapıları havaya uçurmak ve zombi gruplarını alt etmek için alt silahları kullanın! Ölümcül yolculukta olabildiğince çok sayıda bileşen toplayın ve daha güçlü makinelere monte edin! Bu güçlü olanların hayatta kalma oyunu.

Elbette, bu hayatta kalma yolculuğunda birçok sürpriz olacak. Örneğin, eski püskü bir tank bulursanız, tek yapmanız gereken tankınızı düzeltmek için takım arkadaşlarınızı gizlemektir. Bir tank diğer taşımalardan daha güçlü olacaktır. Bu hayatta kalma yolculuğuna başlamak için hazır mısın? Savaşta hayatta kalmak için silah almak veya zombi denizinde boğulmak üzere direnmekten vazgeçmek mi? O size bağlı. Silahını kullan ve harika TPS oyununu yaşa!

Oyun özellikleri:
HD savaş sahnesi
Gerçek hikaye diyalogu
Zengin dişli sistemi
Harika eylem
Serbest hareketli TPS oyunu

Neler yeni ?

1. Fixed bugs in the game2. Optimized the display performance


Hemen indir (15mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.