Beat Blade: Koşunun Ritmi

Beat Blade: Koşunun Ritmi
Uygulama Adı Beat Blade: Koşunun ritmi Beat Blade: Koşunun ritmi is the most famous version in the Beat Blade: Koşunun ritmi series of publisher BattleCry HQ Studio
Yayıncı BattleCry HQ Studio
Tür Müzik
Boyut 125.86 MB
Versiyon 3.3.1
Total installs 10,000,000
Güncelleme Tarihi Mart 31, 2022
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Android Android Müzik
4.0 ( 778 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Beat Blade: Dash Dance Apk İndir, yeni bir kombinasyon olan dansla birleştirilmiş bir müzik oyunudur. Oyuncular senenin en popüler şarkılarının keyfine varacak ve sanal bir 3D neon sahnesinde dans edecekler. Oyuncunun görevi, karakteri test etmek ve neon yolunuzdaki blokları yada engelleri kesmektir. Fantastik müzik ve renklerle birleşen sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde, Beat Blade: Dash Dance Apk İndir milyonlarca indirmeyi kendine çekti. Hem akılda kalıcı müzikleri bununla birlikte göze çarpan görselleri olan bir oyun istiyorsanız bu oyun sizin için harika bir seçim olacaktır.

İçerdiği sıcak müziğin keyfini çıkarmak için kulaklık kullanırken oyunu daha iyi deneyimleyin. Ekrandaki blokları hareket ettirmek ve kaldırmak için müziğin ritmini hissedin; bu bloklara dokunduğunuzda, monitör güzel fer efektleri yayarak oyunun eğlencesini artıracaktır. Fantastik grafikler getiren oyun, bu oyuna katılmak için birçok müzik sever ve dans severi kendine çekti. Beat Blade: Dash Dance Apk sahnesinin rengi, renklerin ve göze çarpan neon efektlerin birleşimidir.


Beat Blade: Dash Dance Apk İndir

Oyun üstündeki mühim etkisi, aynı türdeki öteki oyunlardan değişik bulunmasına katkıda bulunmuştur. Oyun fazlaca realist hissettiriyor. Oyuncuları birçok renk, birçok değişik efektle yeni bir fütüristik teknoloji yaşamına daldırın. Yayıncı, müzik ve görüntüleri elastiki bir halde birleştirerek mükemmel bir Beat Blade: Dash Dance İndir yarattı. Oyuncu devamlı olarak ilerler ve engellerden kaçınır yada onları yok eder. Bu yolun sonuna gelmek için oyuncuların fazlaca odaklanmış bir ruha haiz olmaları gerekir.

Müziğin ritmini kaçırırsanız ve bir engele çarparsanız kaybedersiniz. Genellikle oyunun zorluğu şarkının ritmine bağlıdır; ritim ne kadar hızlıysa, oyuncunun o denli süratli hareket etmesi gerekir; tam bilakis yavaş tempolu şarkılarla karşılaşırlarsa oyun arasında oyuncu daha ulaşılabilir oluyor. Lütfen en iyi tecrübe için size müsait olan seviyeyi seçin. Engelleri rahatlıkla aşmanız için size keskin silahlar verilecektir. Oyun, oyunculara en iyi hissi vermek için az az gelişiyor ve yükseltiliyor.

Beat Blade: Dash Dance Apk neon seviyeler ve 2020’nin ait şarkılarını içeren heyecan verici müzikli koşu oyunudur. Karakteri kontrol için sadece başparmağınızı kullanıp bloklara çarpabilir, engellerden sıyrılabilir ve yolun sonuna ulaşabilirsiniz.

Koşucu + müzik + neon + dişliler = WOW

Ana özellikler:
Her yol için ayrı renk efektleri
EDM, Hip Hop,Kpop ve Anime gibi çok çeşitli popüler şarkı seçenekleri
Sıradışı küp çarpma görsel efektleri

Destek
Her hangi bir soru veya görüş için lütfen bizimle beatblade@outlook.com adresine e-mail yoluyla veya Facebook, Beat Blade: Dash Dance adresinden iletişime geçiniz.
Teşekkürler

Neler yeni ?

-“Uzay Ritmi” hediye paketi burada!Hediye paketine özel şarkılar ve yeni nesil silahlar kilitlerinin açılmasını bekliyorlar!-Bazı seviyelere “ Çıkışkan bloklar ” oyunu ekledi, siz de yeteneklerinizi sonuna kadar gösterin!-Siz de oyun içi aydınlatma efektlerini açıp kapayabilir ve oyun deneyiminizi iyileştirebilirsiniz.-Yeni para birimi “ Elmas ” ! Hemen oyuna giriş yaparak ücretsiz olarak alın ve sınırlı sayıdaki şarkıları oynamak için kullanın!-Beat Blade’e yine bir aşama saklandı.


Hemen indir ( 125.86 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Beat Blade: Koşunun ritmi ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.