Basketball Battle (Basketbol)

Basketball Battle (Basketbol)
Uygulama Adı Basketball Battle (Basketbol) Basketball Battle (Basketbol) is the most famous version in the Basketball Battle (Basketbol) series of publisher DoubleTap Software
Yayıncı DoubleTap Software
Tür Sports
Boyut 56.4 MB
Versiyon 2.3.9
Total installs n/a
Güncelleme Tarihi 2022-05-28
MOD Bilgisi SINIRSIZ PARA
Android Android Sports
4,5 ( 546 ratings )
Price: $0
Hemen indir
  • Sınırsız Para

Rate this post

Basketball Battle Apk İndir Dünyadaki en eğlenceli basketbol oyunu! Basketbol Savaşı, her karede gerilim, heyecan ve kaos dolu 1v1 basketbol maçları ile herkese en güzel anları yaşatacak. Küçük bir maç ölçeğine sahip olmasına rağmen, her maçtaki eğlence ve eğlence sonsuzdur, hatta birçok karmaşık ifadeye eşlik eder. Bunun da ötesinde, ekstra etkinlikleri ve aktiviteleri yenilikçidir ve oyunculara her zaman kariyer gelişimi için çok fazla potansiyel sunar.

Basketball Battle Apk İndir, basketboldaki temel kuralları veya yüzleşme stilini her ayrıntıda mükemmel bir şekilde yeniden üretecektir. Bununla birlikte, her şey 1v1 mekaniğine odaklanmıştır ve kontrol sistemi, herkesin arkadaşlarıyla veya yabancılarla birçok harika eşleşmesi olması için basitleştirilmiştir. Aynı zamanda bir platform oyun stili uygular, bu nedenle karmaşık 5vs5 basketbol oyunları yerine herkesin mutlak eğlenceye sahip olması için her şey basitleştirilmiştir.


Basketball Battle Apk İndir

Oynanış 1v1 tarzını benimsediğinden, herkesin hızlı bir şekilde adapte olması için kontrol mekanizması değiştirildi ve basitleştirildi. Bunun yerine, topla etkileşim canlı bir ritimle pürüzsüzdür ve oyunculara sınırlı kontrol mekaniğine rağmen karmaşık teknikleri uygulamak için bol miktarda fikir verir. Ayrıca, karakterler esnektir ve birçok durumda oyuncu adına topla ustaca otomatik olarak etkileşime girer.

Oyun modlarının çeşitliliği, hatta 1v1 maçlar bile, Basketball Battle Apk İndir her oyuncunun arkadaşlarıyla eğlenmesini istediği harika içeriklerdir. Tabii ki, bazen tüm maçları her zamankinden daha heyecanlı ve yoğun hale getirmek için 2v2 gibi ek modlar sunacak. Bazı dikkate değer oyun modları yalnızca büyük etkinlikler sırasında ortaya çıkabilir, ancak eğlenceyi geliştirmek için yaratıcılıkları ve mekanikleri normal maçlardan farklıdır.

Neler yeni ?Hemen indir (56.4 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Basketball Battle (Basketbol) ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.