Asphalt 8: Airborne Apk İndir – Full Sürüm

Asphalt 8: Airborne Apk İndir – Full Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Gameloft SE
Yayıncı Gameloft SE
Tür Yarış
Boyut 18mb
Versiyon 6.2.3b
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 18, 2022
Android Android Yarış
4.3 ( 910 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Asphalt 8: Airborne Apk İndir çeşitli yaratıcı ve unutulmaz pistlerde yarışçıların yoğun durumlarıyla dolu hızlı tempolu bir yarış oyunudur. Ayrıca, 3D grafikleri göz kamaştırıcı ve ayrıntılar açısından zengin olup, insanlara birinci sınıf ve eğlenceli yarışlara daldıklarında en heyecan verici ve ferahlatıcı hissi verir. Oyuncular ayrıca oyundaki özel oyun modları aracılığıyla arkadaşlarına katılabilir ve kendileri için birçok cömert ödül alabilirler. Yarış türünün özü ve mükemmelliğin zirvesi, sonsuz olasılıklar ve eğlence ile birlikte Asphalt 8: Airborne Apk toplanmıştır.

Bir yarış oyununun üstünlüğünü ve harikalığını gösteren, yarış hızı, görsel efektleri, araç özelleştirmesi ve kontrol mekaniği ile ünlüdür. Sadece bu da değil, her etkinlikte veya meydan okumada tanıtılan birçok oyun modu, herkesin tam olarak eğlenmesi için oyunu yeni zirvelere taşıyacak. Her şeyden önce, oyundaki en etkileyici nokta, oyuncuların aşağıdan yukarıya doğru ilerlediği ve ünlü bireyler haline geldiği kariyer sistemini geliştirmektir.


Asphalt 8: Airborne Apk İndir

Bu oyuna katılan herkes profesyonel olabilecek, ancak birçok zorluk veya iş, onların mükemmel ve daha fazlasını yapmalarını gerektirecektir. Ayrıca tüm aktiviteler veya yarış modları gerçek oyunculara karşı olduğu için her yarışın temposu ve eğlencesi umut verici. Oyun ilgi çekici ve hızlı tempolu bir oynanışa sahip olsa da, insanlar sistemin yarış pistlerini ve dahili haritalarını seviyor.

Sayısız ayrıntı, yapı ve çok az yarış oyununun oyuncuları tatmin edebileceği sonsuz kreasyonlarla mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, herkesin kazanmak için birçok seçeneği veya ayrı yolları olacaktır, bu da her yarışın herkese getirdiği özlerden biridir. Gameloft’un Asphalt 8: Airborne Apk İndir serisinin bir parçası olan Asphalt 8 300’den fazla lisanslı araç, aksiyon dolu yarışlar, 75’ten fazla pist ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı moda sahip.

Çok oyunculu ve tek oyunculu modlarda yarışmak mümkün. Bu araba simülasyonu oyunu, tek ve çok oyunculu modlar ve asfaltta drift yapmak için farklı fırsatlar sunuyor. Nevada Çölü’nden Tokyo’ya kadar pek çok manzara ve senaryoyu keşfet. Farklı meydan okumalar, sınırlı süreli etkinlikler ve farklı araçlar seni bekliyor. Asphalt 8: Airborne Apk 

Li̇sansli lüks arabalar ve motosi̇kletler

Sürüş, drift ve daha pek çok asfalt testine hazırda bekleyen 300’den fazla yüksek performanslı araba ve motosikletle Asphalt 8: Airborne Apk İndir hızlı bir yarış deneyimi yaşayabilirsin. Lamborghini, Bugatti, Porsche gibi en iyi lisanslı üreticilerin lüks modelleri arasında geniş bir yarış motosikleti yelpazesi de var.
Kendini ifade etmek için yarış otomobilleri ve motosikletlerini kişiselleştirip tasarla. En yüksek kaliteye sahip A sınıfı araçları toplayıp yeni dünya ve senaryoları keşfederken drifte doy.

Asphalt 8: Airborne İle uçuşa geç

Rampalardan fırla, araban veya motosikletinle simülasyonda yer çekimini hiçe say, fizik kurallarını zorla.
Taklalar atarak ve havada 360 derece dönerek yaptığın akrobasilerle rakiplerinle kapışabilir ya da yapay zekaya karşı veya tek oyunculu modda oynayabilirsin. Rekabet ederken azami hıza ulaşmak ve bitiş çizgisine giden en hızlı rotayı bulmak için araba veya motosiklet ile havada akrobasiler yap.
Kişiselleştirme seçenekleri kullanılarak ekran simgeleri ve kontrolleri kişiselleştirilip her oyuncu için en iyi oyun tarzı seçilebilir.

Hizli yarişçilar İçİn sinirsiz oyun İçeri̇ğİ

Sık sık güncellenen ekstra içeriklerle eksiksiz bir Asphalt 8 deneyimi yaşa. Araba ve motosiklet sürücüleri için pek çok meydan okumayla Kariyer modunda farklı sezonlar ve canlı etkinliklerde oyna.
Asfalt yarışına yepyeni bir soluk getiren Kapı Drifti ve Salgın modlarına göz at. Sınırlı Süreli Kupalarda, oyuna en son gelen hızlı arabalara erken erişim de dahil pek çok muhteşem ödül kazan!

Çok oyunculu ve tekli̇ yariş deneyi̇mi̇

Sezon ve Liglerde eş zamanlı çok oyunculu aksiyona hazır ol. Puan kazanıp sınırlı süreli Yarış Sezonlarında ödüllerin kilidini açmak için diğer oyunculara karşı en iyi şekilde rekabet et.
_____________________________________________
Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutma:
Discord: https://gmlft.co/A8-dscrd
Facebook: https://gmlft.co/A8-Facebook
Twitter: https://gmlft.co/A8-Twitter
Instagram: https://gmlft.co/A8-Instagram
YouTube: https://gmlft.co/A8-YouTube

Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.co/central

Gizlilik Politikası: https://www.gameloft.com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.gameloft.com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/tr/eula

Neler yeni ?

Çin Yeni Yılı Asphalt 8'de herkese yeni meydan okumalar, yarışmalar ve ödüller getirmeyi vadediyor.Aslansın, Kaplansın!Yeni Yıl, Yeni Ödüller! Güçlü Nissan Skyline GT-R (R34) Special Edition pistte fırtına gibi esmeye hazır! Sınırlı süreli Festivale katılarak bu hız canavarının ve başka ürünlerin kilidini açabilirsin.Kükremeye hazır ol! Özel temalı giysiler, profil simgeleri ve arabana vahşi bir hava katacak çıkartmalarla Kaplan Yılı'na tam gaz başla!


Hemen indir (18mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.