Antistress Apk İndir – Güncel Sürüm

Antistress Apk İndir – Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher JindoBlu
Yayıncı JindoBlu
Tür Bulmaca
Boyut 20mb
Versiyon 7.1.1
Total installs 100,000,000
Güncelleme Tarihi Nisan 20, 2022
MOD Bilgisi Ücretsiz alışveriş
Android Android Bulmaca
4.3 ( 666 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Antistress Apk İndir, oyuncuların rahatlaması veya her aktivitede yenilenmiş ve tatmin olmuş hissetmesi için yaratıcı bir şekilde tasarlanmış sayısız mini oyun koleksiyonudur. İşin iyi yanı, hemen hemen her oyunun küçük ama heyecan verici aktivitelerle insanların stresini atmasına uygun, ısırık büyüklüğünde ve basit olacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Oyuncular ayrıca oyunun önde gelen topluluğuna daha rahatlatıcı oyunlar önerebilir ve başkalarıyla birlikte en iyi içeriğin keyfini çıkarabilir.

Antistress Apk tüm oyunlar tek bir kriter göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır: stres yumuşatma, bu nedenle içerikleri basit, samimi ve mizahidir. Ayrıca her şey, çeşitli nesneler üzerindeki tanıdık veya bilinçsiz insan hareketlerini simüle ederek titizlikle ve zengin bir şekilde tasarlanmıştır. Buna ek olarak, birçok oyun aynı zamanda şiddet unsurlarını da içerir, ancak stresi azaltmak ve eğlendirmek için mobilyaları ya da komik aptalları kırar.


Antistress Apk İndir

Stres giderici oyunların yanı sıra, Antistress İndir ayrıca ağaç budama, kum tırmıklama, çömlek yapma vb. gibi rahatlama veya gönül rahatlığı için birçok içeriğe sahiptir. Çok sayıda nazik, karmaşık olmayan ve rahatlatıcı aktivite en huzurlu duyguları getirecektir ve oyuncular mizahi ilerlemelerini kaydedin. Ayrıca, diğer birçok rahatlatıcı oyun da tempolarını değiştirecek ve oyuncuların duygularını arkadaşça bir şekilde çeşitlendirmek için kademeli olarak daha şiddetli unsurlar uygulayacaktır.

Rahatlamaya, oyalanmaya ya da sadece bir an için dikkatinizi başka yöne çevirmeye ihtiyacınız olduğunda bu oyuncak koleksiyonunun tadını çıkarabilirsiniz: bambu çanının sesini dinleyin, tahta kutularla oynayın, parmağınızı su içinde yavaş yavaş kaydırın, düğmelere dokunun, tebeşirlerle çizin vb. Bir şey mi bekliyorsunuz ve oyalanmaya mı ihtiyacınız var? Antistress uygulamasını açın ve Newton beşiği ile oynamaya başlayın! Birine mi kızdınız? Hiç eskimeyen ’15 oyunu’ ile biraz rahatlayın! Ders çalışmaya ara vermek mi istiyorsunuz? Antistress uygulamasını açın ve 100 oyuncaktan birini seçerek oynayın!

Acele etmeyin ve dikkatinizi dağıtarak o anı yaşayın. Bu oyun aynı zamanda bir Antistress Apk İndir Bambu rüzgar çanı, bir parmak skalası ve temizlenecek kirli pencereler içerir!

Privacy policy: https://www.jindoblu.com/privacy-policy/

Neler yeni ?

• Yeni oyuncak: Zemin Yıkama• Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler


Hemen indir (20mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.