Age of Magic Apk İndir – Güncel Sürüm

Age of Magic Apk İndir – Güncel Sürüm
Uygulama Adı is the most famous version in the series of publisher Playkot LTD
Yayıncı Playkot LTD
Tür Rol Oyunu
Boyut 9mb
Versiyon 1.42
Total installs 5,000,000
Güncelleme Tarihi Mayıs 9, 2022
MOD Bilgisi Full Sürüm
Android Android Rol Oyunu
4.2 ( 345 ratings )
Price: $0
Hemen indir
Rate this post

Age of Magic Apk İndir, efsanevi kahraman lejyonlarının kadim dünyası kalıntılarında savaştıkları sıra tabanlı fantastik ve strateji rol yapma oyunudur.

Sihirbaz, şövalye, canavar ve ejderha çağına hoş geldiniz! 5 kahramandan oluşan sıra tabanlı strateji takımı kurun, Sefer modunda hikayei keşfedin, diğer oyuncuları PvP savaş oyunlarında yenerek Arena veya Turnuva zirvesine ulaşın ve girmesi kolay ama canlı halde çıkması zor acımasız Korkular Mezarı’nda aksiyon dövüş oyunu becerinizi kanıtlayın!


Görkemli arenalarda fetih zamanı sıra tabanlı strateji savaşları için efsanevi kahramanlar toplayıp seviye yükseltin. Kobold, Elf, Şeytan, Druid, Melez, Ejdersoy, Ra’Archne ve daha fazlası arasında canavar oyunları için düzinelerce karakterden dilediğinizi seçin! Age of Magic Apk İndir

Age of Magic Apk İndir

🆕Yeni oyun modu: Klan Baskınları!
Dört Baskından birinde savaşmak için Klana katılın ya da pvp savaş klanı oluşturun. Yüksek seviye ekipman ve Baskın Jetonu kazanarak Baskın Mağazasında kahramanların sıra sıra oyunlarda Ruhtaşlarıyla takas edin!

🔮Boşluktaki dünyanın üzerine karanlık savaş çağı çöküyor. Her geçen gece, gökyüzü ışıkları Lejyon’un durdurulamaz şeytan kılıçları tarafından yok ediliyor. Fakat hala rol yapma oyunlarında umut var. Ejderha Kehanetine göre Gerçek Sihirbaz Kara Kule’yi bulacak ve evrenin kaderini belirleyecek. Seçilmiş kişi fantezi oyunları Türkçe oynarken siz olabilir misiniz?

⭐⭐⭐Age of Magic Apk İndir oynanış⭐⭐⭐

✨HİKAYELİ SEFERLER✨ Işık ve karanlığın güçleriyle delinen Age of Magic dünyasını rol yapma oyunları aile ile keşfedin. Efsanevi kahramanlarla tanışın, korkunç düşmanlarla destansı mücadele edin. Gerçek Sihirbaz Roland’ın hikayesini ve Kara Kule görevini fantezi oyunları Türkçe ile izleyin. Karanlığa adım atın ve amacına ulaşana kadar melez suikastçı Sharazar ile tanışın. Age of Magic Apk İndir

⚔️PVP⚔️ Nihai kahraman takımınızı oluşturun ve her gün PvP Arena’da diğer oyunculara rpg oyunları online meydan okuyun. Ama hepsi bu değil! Her hafta 24 saatlik Turnuvada kendinizi pvp çekim savaşında kanıtlayın. Şöhret ve destansı ödüller kazanmak için zirveye tırmanın! En cesur savaşçı her şeyi alır!

🛡EFSANEVİ KAHRAMANLAR🗡 60+ destansı kahramanı toplayın, seviye yükseltin, güçlü kılıç ve zırhlarla kuşatın, yetenek ve enderliklerini sıra sıra oynanan oyunlarda geliştirin. Dünyanın en güçlü takımını oluşturmak için stratejiler kullanarak rüya takımınızı kurun!

⚔️HIZLI SAVAŞLAR⚔️ Takımınızı hızlı ama taktiksel sıra tabanlı destansı ve çatışma savaşların verildiği, görsellerin büyüleyici ve her seçimin önemli olduğu savaş oyunları online sayesinde görkemli arenalara götürün! Age of Magic Apk İndir

✨DAHA BİRÇOK MOD✨ Korkuların Mezarı ve Hazine Vadisi eşsiz ödülleri koruyan güçlü düşmanlarla savaşırken sınırlarınızı zorlayacak! Zorluk gücünüzü sınayacak becerikli karakterlerle yüzleşeceğiniz efsane oyunlar ve etkinliklere katılın!

⚡️ETKİNLİKLER⚡️ Bu eşsiz kahramanlar kazanacağınız özel pvp savaş fps silah online oyun modudur. Her birkaç haftada bir, belirli bir seviyedeki tüm oyuncular Etkinlikler adı verilen mini seferlere katılabilir. Age of Magic Apk İndir
Bir etkinliğe erişim sadece kısa bir süre için mümkündür ama bu etkinlikler arasındaki ilerleme kaydedilir. Bu nedenle bir etkinliği veya çatışma oyunlarını bir çırpıda, zamanında bitirmeyi başaramazsanız endişelenmeyin.

📲 Topluluğa katılın ve Age of Magic kahraman öykülerine sıra tabanlı atılın: dünyalarında kimlerin yaşadığını rol yapma oyununda öğrenin, hikayelerini okuyun, sınıf ve grupları hakkında fazlasını öğrenin, nesne, beceri ve çok daha fazlasını strateji ile nasıl kullanacağınızı keşfedin!

✔️Facebook http://plkt.me/2v7y9
✔️Twitter http://plkt.me/lx0s6
✔️YouTube http://plkt.me/n0lgo
✔️Instagram http://plkt.me/mn5nz
✔️Discord http://plkt.me/c91s4

Sihirbaz, şövalye ve ejderhaların efsanevi çağına yolculuk edin! Sıra tabanlı savaşların ve rol yapma oyunu unsurlarının bulunduğu dünyaya girin! Heyecanlı hikayeleri keşfedin, tüm sihirli kahramanları toplayın, destansı liderlerle savaşın ve PvP Arena’ya hükmedin!

⚡️⚡️⚡️Macera sizi çağırıyor!⚡️⚡️⚡️

Neler yeni ?

Yeni Kahraman Beorn ve "Orman Muhafızı" etkinliği
Ruh Bekçisi Mağazası'nda "Orman Muhafızı" Kaplamaları
Ender Kahramanlar için yeni toplama puanları
Hediye olarak takvim!


Hemen indir (9mb)

Artık indirmeye hazırsınız ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • Oyun ve uygulamaların düzgün çalışması için kurulum talimatlarını okuyun.
  • 3. taraf uygulamaların indirilmesine izin verin.
Rate this post

Sizin için önerilen

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.